استاندار قم خبرداد

بخش خصوصی به كمك راه اندازی واحدهای راكد و تعطیل شده قم می آید

بخش خصوصی به كمك راه اندازی واحدهای راكد و تعطیل شده قم می آید

به گزارش ایزو وب قم استاندار قم از طریق اندازی واحدهای تعطیل و راکد صنعتی استان قم با مشارکت بخش خصوصی اطلاع داد.


بهرام سرمست امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شکوهیه امروز در گفتگو با خبرنگاران، اظهار داشت: اثرگذاری تحریم ها بر روی مشاغل همچون واحدهای صنعتی، بررسی می شود. بازدید از این واحدها سبب شد تا در جریان طرح توسعه آنها قرار گرفته و با در نظر گرفتن مصوبه ستاد تسهیلات، در جهت رفع موانع تولید و مشکلات صنایع اقدام نماییم.
استاندار قم با تاکید بر لزوم پشتیبانی از واحدهای صنعتی در استان اظهار داشت: قرار بر این است که در هفته انجام بازدید، از یک واحد صنعتی دیگر در استان بازدید کرده و در جریان مشکلات آن قرار بگیریم.
وی تصریح کرد: خوشبختانه در جریان بازدید امروز برخی از واحدهای راکد که از مدار تولید خارج شده بود با کمک بخش خصوصی به مدار تولید بازگشته و احیاء شده است.
سرمست تاکید کرد: با انجام بازدید از واحدهای صنعتی استان در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتیم تا بتوانیم هرچه سریع تر گامی مؤثر در جهت رفع موانع تولید برداریم.
وی در انتهای سخنان خود اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک بخش خصوصی و بخش دولتی مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد استان را برطرف کرده و این واحدها را به مدار تولید بازگردانیم.
گفتنی است در این برنامه از شرکت طوفان الکتریک تولیدکننده انواع آبگرمکن گازی، خورشیدی و برفی، شرکت شاهین موتور تولیدکننده انواع موتورسیکلت، شرکت گل صبا آذربایجان تولیدکننده محصولات لبنی بازدید به عمل آمد؛ همینطور شرکت البرز البرز نشان قشم تولیدکننده روغن موتور تصفیه اول هم افتتاح و مورد بازدید قرار گرفت.
منبع:

1399/12/05
13:48:27
0.0 / 5
969
تگهای خبر: توسعه , تولید , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web