آذرماه انجام می شود؛

عرضه یك قطعه زمین متعلق به وزارت دفاع در بورس كالا

عرضه یك قطعه زمین متعلق به وزارت دفاع در بورس كالا

ایزو وب: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در امتداد برنامه فروش املاك مازاد، یك قطعه زمین محصور شده واقع در دماوند را به قیمت پایه 130 میلیارد ریال در تاریخ 9آذر در بورس كالاروی میز فروش می گذارد.


به گزارش ایزو وب به نقل از بورس کالا، بر طبق اطلاعیه بازار املاک و مستغلات بورس کالای ایران، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با پذیرش یک قطعه زمین به مساحت ۳۶۲۳.۴۵ مترمربع دارای سند شش دانگ واقع در شهرستان دماوند به قیمت پایه ۱۳۰ میلیارد ریال، آمادگی خودرا برای فروش املاک مازاد در بورس کالای ایران را اعلام نمود.
تضمین متقاضیان خرید جهت شرکت در حراج مبلغ ۳.۹ میلیارد ریال معادل سیصد و نود میلیون تومان (۳ درصد قیمت پیشنهادی فروشنده) به صورت واریز وجه نقد یا تودیع ضمانت نامه بانکی در نظر گرفته شده است. مهلت واریز وجه تضمین و ثبت درخواست برای شرکت در حراج نیز تا قبل از پذیرفته شدن بهترین قیمت پیشنهادی و انجام معامله خواهد بود.
نوع تسویه این عرضه که ۹ آذر ماه در تابلوی املاک و مستغلات بورس کالا انجام می شود، به صورت نقدی و اعتباری بوده و خریدار نهایی بعنوان برنده حراج، ظرف ۱۰ روز کاری پس از تاریخ انجام معامله فرصت دارد ۴۰ درصد بخش نقدی را به حساب عملیاتی بورس کالا واریز نماید.
براساس شرایط مندرج در اطلاعیه عرضه این ملک درباب مهلت و نحوه تقسیط و وثایق مورد نیاز توسط خریدار، در مرحله دوم نیز برنده حراج باید معادل ۴۰ درصد از ثمن معامله را ظرف مدت حداکثر ۹۰ روز بعد از تنظیم مبایعه نامه و همزمان با تحویل ملک به خریدار واریز نماید. در مرحله سوم نیز معادل ۲۰ درصد از ثمن معامله ظرف مدت حداکثر ۱۸۰ روز بعد از تنظیم مبایعه نامه و همزمان با انتقال سند مالکیت به نام خریدار باید از طرف برنده حراج به فروشنده پرداخت گردد.
سررسید تحویل نیز ۹۰ روز بعد از تنظیم مبایعه نامه و ارائه سند تسویه خارج از پایاپای اعلام شده است.منبع:

1399/08/27
21:22:31
5.0 / 5
1310
تگهای خبر: بازار , بانك , بورس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان ایزو وب
ایزو وب
ISO Web