با راه اندازی پنجره واحد فیزیكی شروع كسب وكار

مشكلات صدور مجوز را به 1866 اعلام كنید

مشكلات صدور مجوز را به 1866 اعلام كنید

به گزارش ایزو وب وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام نمود: اگر فرایند صدور مجوز كسب وكار هر فعال اقتصادی،  بیش از سه روز طول كشید، باید به سامانه شماره ۱۸۶۶ شكایت كند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، امروز (شنبه) پنجره واحد فیزیکی شروع کسب وکار با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران برگزار گردید.
فرهاد دژپسند در این مراسم اظهار نمود: امروز با آغاز به کار پنجره واحد فیزیکی شروع کسب وکار روز مبارک سر آغاز توسعه دامنه، نقش و سهم فعالیت بخش خصوصی در اقتصاد کشور است، البته هنوز کار ما تمام نشده است و در آینده نزدیک، پنجره واحد الکترونیکی شروع کسب وکار هم افتتاح می گردد.

باید فعالان اقتصادی با کمترین دغدغه فعالیت کنند
وی افزود: از این پس اگر فرایند صدور مجوز کسب وکار هر فعال اقتصادی، بیشتر از سه روز طول کشید، باید به سامانه شماره ۱۸۶۶ شکایت کند و ما موظف به پیگیری آن هستیم و پای این کار ایستاده ایم.
در ادامه وزیر اقتصاد، اظهار داشت: بیشتر از یک دهه است که مقام معظم رهبری عناوین اقتصادی بخصوص در حوزه رونق و جهش تولید را برای شعار سال برمی گزینند، با تلاش مضاعف بخش های دست اندر کار بهبود فضای کسب وکار در کشور، حیات اقتصادی ایران باید در مسیری قرار گیرد که فعالان اقتصادی با کمترین دغدغه، فعالیتهای تولیدی خویش را انجام دهند.

راهکار مقابله با بیکاری از زبان دژپسند
به قول دژپسند، برای تحقق اهداف مقابله با پدیده بیکاری و کاهش آن، افزایش سهم ایران در اقتصاد بین الملل و همینطور رونق تولید، باید با بهبود فضای کسب و کار، امکانات لازم را برای افزایش سرمایه گذاری در کشور فراهم نماییم.
وی ادامه داد: سلسله اقدامات مربوط به سهولت کسب وکار استمرار دارد و بر مبنای برنامه هایی که در دستور کار است، تا آخر سال جاری تمام استان های کشور به پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار مجهز خواهند شد.1399/03/10
11:58:39
5.0 / 5
1376
تگهای خبر: آینده , اقتصاد , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web