شیوع گسترده كرونا در سكوهای نفتی برزیل

شیوع گسترده كرونا در سكوهای نفتی برزیل

ایزو وب: با سرعت گرفتن شیوع پاندمی ویروس كرونا در برزیل، شركت نفتی دولتی پتروبراس با شیوع بیماری كووید 19 در بین كاركنان سكوهای اكتشاف نفت روبه رو شده است.به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، اتحادیه های فدراسیون کارکنان نفتی FUP در وب سایت خود اعلام نمود که در پروژه اکتشاف Xareu در سواحل سئارا، تست کرونای ۴۲ نفر از ۴۵ نفری که در دو سکو کار می کردند مثبت شده و به هتلی منتقل شده اند تا در قرنطینه بمانند. شرکت پتروبراس در این زمینه حاضر نشد اظهارنظر کند.

این تولیدکننده دولتی بزرگترین ناوگان نفتکشهای تولید شناور جهان را دارد که کارکنان نفتی در شرایط مشابه کشتی های تفریحی نزدیک یکدیگر فعالیت می نمایند. برزیل در آمریکای جنوبی آلوده ترین کشور است که بیشترین موارد مبتلاشدن به ویروس کرونا در این منطقه را دارد و با شیوع گسترده ویروس کرونا در تاسیسات بسته بندی گوشت و مرغ هم روبه رو شده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، پتروبراس قبل از اعزام کارکنان به سکوهای نفتی از آنها تست سریع کرونا می گیرد و اعلام نموده که تابحال بیش از ۸۰۰۰ تست کووید ۱۹ از کارکنان و پیمانکارانش گرفته و یکی از اولین شرکتهای برزیلی است که در ابعاد گسترده به گرفتن تست کرونا اقدام نموده اند.

منبع:

1399/02/25
14:33:29
5.0 / 5
1516
تگهای خبر: تولید , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web