برای ماه گذشته میلادی ثبت شد:

واردات نفت چین ۸ درصد افزایش یافت

واردات نفت چین ۸ درصد افزایش یافت

به گزارش ایزو وب بررسی ها نشان داده است در ماه گذشته سالجاری میلادی (ماه آوریل) واردات نفت خام برای پالایشگاه های مستقل چین ۸.۳ درصد معادل ۱۳.۱۹ میلیون تن افزایش داشته است.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر، بررسی ها نشان داده است در ماه گذشته سالجاری میلادی (ماه آوریل) واردات نفت خام برای پالایشگاه های مستقل چین ۸.۳ درصد معادل ۱۳.۱۹ میلیون تن افزایش داشته است.
این میزان رشد تا حد زیادی مطابق با پیشبینی ها برای این ماه (در حدود ۱۳ میلیون تن ) بود. پالایشگاه ها، هنگام نزول قیمت به سمت ذخیره سازی محموله ها می روند.
از ماه فوریه که این شاخص واردات نفت خام به چین به دلیل بسته شدن بیشتر از ۱۰ پالایشگاه با کاهش روبرو شده بود، این دومین ماه متوالی است که واردات نفت خام چین افزایش یافته است.
موسسه انرژی پلاتس در گزارش بیان کرد که واردات نفت خام چینی ها ماه آوریل ۲۰۲۰ میلادی ( فروردین – اردیبهشت ۹۹) نسبت به سال قبل هم ۴۵.۱ درصد بیشتر بود.
کل واردات پالایشگاه های مستقل شاندونگ در ماه گذشته با حدود ۱۱.۵ درصد افزایش، از ۸ میلیون تن در ماه مارس به حدود ۸.۹ میلیون تن در ماه آوریل افزایش یافته است. طبق گزارش ارائه شده از اداره اطلاعات انرژی چین مستقر در پکن، نرخ عملیات ترکیبی در پالایشگاه های مستقل شاندونگ در ماه آوریل به حدود ۷۳.۵ درصد افزایش یافت که ۱۸.۴ درصد از ماه گذشته بیشتر است.

1399/02/23
13:47:16
5.0 / 5
1907
تگهای خبر: قیمت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web