نماینده گرمی خواهان اقدام فوری سازمان برنامه برای اتمام پروژه های این شهرستان شد

نماینده گرمی خواهان اقدام فوری سازمان برنامه برای اتمام پروژه های این شهرستان شد

ایزو وب: نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در تذكری خواهان مساعدت های ریاست سازمان برنامه و بودجه درباب اقدام فوری دستگاه های این شهرستان نسبت به پایان و افتتاح پروژه های حوزه انتخابیه شد تا باردیگر كاری صورت نگیرد.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، سیدحمایت میرزاده در تذكرات شفاهی خود در جلسه علنی امروز (یكشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تشكر از وزارت كشور اظهار نمود: از هیات دولت درخواست می كنم به جهت اینكه كاندیدای دوره یازدهم نیز نیستم تا شائبه انتخاباتی داشته باشد، نسبت به تبدیل و تصویب بزرگترین و پراكنده ترین بخش محروم و عشایری كشور بعنوان شهرستان انگوت مغان و ایجاد بخش جدید تسریع و مساعدت فرمایند.
وی با تشكر از مساعدت های ریاست سازمان برنامه و بودجه به گرمی مغان، خواهان اقدام فوری نسبت به پایان و افتتاح پروژه های برخی دستگاه های شهرستان گرمی مغان شد و عنوان كرد: باوجود اعتبارات كلان هزینه شده این پروژه ها در حال تخریب و یا باردیگر كاری هستند، بدین سبب نسبت به مساعدت مسئولین مربوطه تذكر داده شود.
نماینده مردم گرمی در تذكر دیگری خطاب به وزیر آموزش و پرورش درباب پروژه حل مشكل این دستگاه در فضای مجازی رسانه ها و صداوسیما، اظهار داشت: این پروژه بسته شود و اگر نیازی به وضع یا اصلاح قانون است با ارائه لایحه اقدام لازم را معمول فرمایند تا نماینده ها مجبور به ارائه طرح نباشند.
منبع:

1398/11/06
13:16:24
5.0 / 5
2345
تگهای خبر: آموزش , سازمان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web