افزایش همكاری ایران و سوریه در حوزه نفت و پتروشیمی

افزایش همكاری ایران و سوریه در حوزه نفت و پتروشیمی

به گزارش ایزو وب وزیر نفت و منابع معدنی سوریه اظهار داشت: سوریه همكاری زیادی با دوستان ایرانی دارد و ما بر طبق این برنامه همكاری با ایران حركت می نماییم.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، علی سلیمان غانم امروز در حاشیه بازدید از هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با بیان این كه جمهوری اسلامی ایران در راس كشورهای دوست، در مرحله گذر از جنگ، در كنار ما ایستاده است اظهار نمود: این كشور از ما حمایت می كند و ما نیز همكاری زیادی با دوستان ایرانی داریم.
وی با تاكید به این مسئله كه ایران و سوریه قراردادهای كاری بسیاری برای توسعه همكاریهای خود دارند اشاره كرد: سوریه با گسترش همكاری با ایران درصدد رفع نیازهای خود است.
او با اشاره به وضعیت صنعت پتروشیمی ایران اظهار داشت: طی بازدید از دستاوردهای صنعت پتروشیمی ایران، متوجه شدم كه تحریم ها در این كشور نه تنها اثر سویی نداشته بلكه آثار مثبتی را نیز به وجود آورده است.
وی با تاكید به این مسئله كه تحریم های گذشته در زمان كوتاهی سبب پیشرفت گسترده ای در صنایع و تولیدات داخلی ایران شده است اظهار داشت: به اعتقاد من ایران پیشرفت خوبی در صنعت پتروشیمی داشته است.
منبع:

1398/07/03
14:07:07
5.0 / 5
1421
تگهای خبر: توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web