طرح تشویقی آلمان برای خرید خودرو های برقی تمدید گردید

طرح تشویقی آلمان برای خرید خودرو های برقی تمدید گردید

به گزارش ایزو وب وزارت اقتصاد آلمان با انتشار یك بیانیه مطبوعاتی اعلام نمود كه طرح تشویقی برای خریداری خودرو های برقی در این كشور تا سال ۲۰۲۰ میلادی تمدید خواهد شد.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، آلمان یكی از كشورهای پیشگام در ترغیب شهروندان برای خریداری و استفاده هر چه بیشتر از خودرو های برقی، پاك و دوستدار محیط زیست به حساب می آید كه تلاش های زیادی بدین منظور انجام داده و تصمیمات گوناگونی همچون عرضه طرح تشویقی در این خصوص اتخاذ نموده است تا شهروندان را به سمت و سوی خریداری و استفاده از خودرو های پاك و دوستدار محیط زیست جلب نماید.
حالا پیتر آلتمایر، وزیر اقتصاد آلمان با انتشار یك بیانیه مطبوعاتی خاطرنشان كرده است كه طرح تشویقی خریداری خودرو های برقی در این كشور تا سال ۲۰۲۰ میلادی تمدید خواهد شد تا زمانی كه تعداد خودرو های برقی فروخته شده در آلمان به یك میلیون دستگاه برسد.
این بدان معناست كه شهروندان و علاقمندان به خریداری خودرو های برقی تا آخر سال ۲۰۲۰ میلادی یعنی آخر ماه دسامبر فرصت خواهند داشت از طرح های تشویقی دولت این كشور بهره مند شوند.
طبق گزارش وب سایت thedriven، با عنایت به افزایش تولید خودرو های برقی و الكتریكی، به نظر می آید كه محبوبیت وسایل نقلیه پاك و دوستدار محیط زیست در كشورهای اروپایی در مقایسه با سایر نقاط جهان بسیار بیش تر است.
این روزها كه بازار خودرو های برقی و الكتریكی بسیار داغ شده است، خیلی از شركت های خودروسازی در جهان عزم خویش را برای تولید انبوه خودرو های برقی جزم كرده و از برنامه های خود بدین منظور رونمایی كرده اند. افزایش روز افزون خودرو های برقی و محبوبیت استفاده بیش تر از این خودرو های پاك، سبب شده است شركت های خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یك از برنامه های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی كنند.
از آنجائیكه آلمان كه یكی از بزرگترین و مهم ترین كشورهای اروپایی به حساب می آید و میزبان شركت های خودروسازی بزرگی همچون دایملر (شركت مادر مرسدس بنز)، بی. ام. و، فولكس واگن و آئودی است، بازار خودروی بسیار پرارزش و پراهمیتی در جهان دارد و خیلی از خودروسازان موفقیت در بازار این كشور را به منزله موفقیت در كل اروپا تلقی می كنند.1398/06/09
19:10:47
5.0 / 5
1921
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web