تذكر نماینده مریوان در مورد وضعیت جاده های این منطقه

تذكر نماینده مریوان در مورد وضعیت جاده های این منطقه

به گزارش ایزو وب نماینده مردم مریوان و سروآباد گفت با اشاره به آمار قربانیان تصادف در ۴۸ ساعت گذشته ۱۰گفت: ۷ تن از این كشته ها مریوان و سروآبادی هستند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، منصور مرادی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذكری شفاهی اظهار داشت: از سوی تمامی مسئولان مربوطه به دلیل داغی كه بر مردم شریف سروآباد و مریوان رفته عذرخواهی می كنم. سالهاست كه فریاد می كشیم كه جاده های ما تبدیل به قتلگاه شده است. از خداوند طلب دارم كه مسئولین اصلی كه به حرف های ما گوش نمی كنند را نبخشد؛ چون به این شكل باعث شرمندگی ما را فراهم می كنند.
نماینده مردم سروآباد و مریوان در مجلس اضافه كرد: رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی باید شرمنده مردم این منطقه باشند. می خواهم از فرصت استفاده كنم و به مردم بگویم كه از شرایط اقتصادی خبر داریم و به خاطر این وضعیت از تمام تلاش های خود استفاده می نماییم. ان شاءالله در سایه منویات مقام معظم رهبری و تلاش مسئولان این اتفاقات را مدیریت كرده و آوازه عزت ایران برخواهد گشت.
وی خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: دلیل بی توجهی های گذشته به وضعیت راه های كردستان بی كفایتی مسئولین بوده یا مهم نبودن جان مردم؟ علیرغم اینكه پرتكرارترین تذكرات و پیگیری های ما در مورد وضعیت جاده ای بود است، هنوز اقدامات درخوری صورت نگرفته است.
وی با اشاره به آمار قربانیان تصادف در ۴۸ ساعت گذشته اظهار داشت: ۷ تن از این كشته ها مریوان و سروآبادی هستند. چرا با جان مردم بازی می كنید؟ آیا این وضعیت شایسته انقلاب اسلامی است؟ وضعیت در حدی است كه انتقال بیماران با ماشین با هزاران مشكل مواجهه است. خبر دارید كه ۹ ماه است كه مدیر كل راه و شهرسازی استان تعیین نشده است؟1398/02/25
12:32:37
5.0 / 5
1477
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web