اختلاف ۲۰۰ تومانی خرید ارز در بانك ها

اختلاف ۲۰۰ تومانی خرید ارز در بانك ها

ایزو وب: در نرخ گذاری امروز بانك ها برای خرید ارز، اختلاف قیمت دلار بین بانك های مختلف به حدود ۲۰۰ تومان رسید.به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، در جریان خرید ارز در بانك ها، اغلب نرخ های متفاوتی را برای خرید از مشتریان اعلام می كنند و نرخ ها به صورت روزانه تغییر می كند.

برای امروز (سه شنبه) خرید دلار در رنج حدود ۱۲ هزار و ۲۰۰ تا ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان در شبكه بانكی قیمت خورد؛ به صورتی كه در بعضی بانك ها حدود ۱۲ هزار و ۲۰۰ و در بعضی دیگر تا ۱۲ هزار ۳۷۰ تومان برای خرید از مشتری اعلام گردید.

اما یورو بعنوان دیگر ارز مورد خرید از جانب بانك ها بین ۱۳ هزار و ۵۰۰ تا بیشتر از ۱۴ هزار تومان قیمت گذاری شد. در بعضی بانك ها یورو تا ۱۳ هزار و ۵۰۰ و در بعضی دیگر تا ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری شد.

فروش ارز مسافرتی كه محدود به تعدادی از بانك های عامل می شود، هم با تغییر قیمت روزانه برای امروز ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان در هر یورو قیمت خورده است كه این نرخ البته با نرخ بازار آزاد بیشتر از ۱۵۰۰ تومان هم اكنون اختلاف قیمت دارد.

برای سفرهای خارجی در محدوده كشورهای همسایه و مشترك المنافع تا ۵۰۰ یورو و سایر كشورها ۱۰۰۰ یورو به مسافران تعلق می گیرد كه می توانند از هفت روز پیش از سفر با عرضه ویزا، بیلیت و پاسپورت برای دریافت ارز مسافرتی در شعب ارزی بانك های عامل اقدام نمایند.

گرچه بانك ها در سال جدید و پس از اجرای سیاست ارزی دولت در فروردین ماه امكان خرید و فروش ارز را دارا بودند، اما از نیمه مردادماه و با اجرایی شدن بسته جدید ارزی، فروش ارز در آنها متوقف و محدود به ارز مسافرتی وبرخی ارزهای خدماتی دیگر شد ولی خرید ارز در آنها از حدود یك ماه قبل به طرو جدی تری انجام می گردد.
1397/08/15
14:31:23
5.0 / 5
1835
تگهای خبر: بازار , بانك , خدمات , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web