نرم افزارهای برتر خدمات ارزش افزوده عرضه شدند

نرم افزارهای برتر خدمات ارزش افزوده عرضه شدند

ایزو وب: با به انتها رسیدن استارتاپ نرم افزاری علاوه بر آنكه ۳ ایده برتر معرفی گشتند، ۱۰ ایده منتخب هم به سرمایه گذاران معرفی گشتند.به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، رویداد استارتاپی نرم افزار نخستین رویدادی است كه بعنوان تجمیع كننده های همراه اول در حوزه خدمات ارزش افزوده برگزار گردید. بر این اساس در مرحله اول داوری بیشتر از ۱۰۰ ایده ارسال شد كه از این تعداد ۱۵ ایده برگزیده شدند.

در مرحله دوم داوری هم ۵ ایده انتخاب شدند و این ۵ ایده در اختتامیه توانستند محصول خویش را ارائه نمایند و پس از نظرسنجی در نهایت ۳ ایده برتر انتخاب شدند و جوایزی به آنها اهدا شد.

در رویداد استارتاپی نرم افزار صاحبان ایده های برتر از ایده های خود در حضور داوران و صاحب نظران دفاع كردند و پس داوری، نرم افزارهای برتر عرضه شدند.

اپلیكیشن های "گالری در گوشی"، "آرزو" و " آچار همه كاره" به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود كردند. جوایز این رویداد هم در پكیج خدماتی ۲۰، ۱۰ و ۵ میلیون تومانی به این برندگان اهدا شد.

در این رویداد استارتاپی كه بیشتر از ۱۰۰ ایده از سراسر كشور برای ساخت اپلیكیشن به رقابت پرداختند، با حضور معاون سرمایه گذاری معاونت ریاست جمهوری و چند تن از مدیران و شخصیت های حوزه استارتاپی ۵ ایده برتر برای ساخت اپلیكیشن عرضه شدند.

علاوه بر ۵ ایده برتر، ۱۰ ایده منتخب هم در حاشیه برنامه معرفی و برای سرمایه گذاران عرضه شدند.

دكتر علیرضا دلیری، معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری در این مراسم با تاكید بر اینكه خیلی از واحدهای صنعتی و تولیدی در اقتصاد كشور به این نتیجه رسیده اند كه روش های سنتی دیگر پاسخگوی نیازهای آنها نیست، اظهار نمود: باید با شتاب دهنده ها به سمت اقتصاد پویا رفت، از این رو سرمایه گذاران، بانك ها و شركت های مختلف در حوزه های مختلف تخصصی به این نتیجه رسیده اند كه حركت جوانان و پویایی آنها در امر استارتاپ ها اهمیت بالایی دارند.
1397/08/14
12:28:46
5.0 / 5
1503
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web