پزشكیان در گفت وگو با ایسنا:

تحقق شعار سال به تغییر قانون نیاز دارد، راهی جز ایستادن روی پای خودمان نداریم

تحقق شعار سال به تغییر قانون نیاز دارد، راهی جز ایستادن روی پای خودمان نداریم

ایزو وب: نائب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این كه تحقق شعار «حمایت از كالای ایرانی» به تغییر قانون نیاز دارد اظهار نمود: صدا و سیما و سایر رسانه ها، مساجد، مدارس و معلمان، تجار و بازار همگی باید برای نهادینه شدن فرهنگ استفاده از كالای تولید داخل و تداوم آن كمك كنند.


مسعود پزشكیان در گفت وگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار نمود: برای پشتیبانی از كالای ایرانی باید به خودمان اعتماد نماییم، به صورتی كه تمامی مراحل كاشت، داشت، برداشت و تولید در كشور خودمان و به دست هموطنانمان صورت گیرد. نمی گردد خودمان كالای خارجی مصرف نماییم و به مردم بگوییم ایرانی بخر، از این رو همه اعم از مسئولان و مردم باید به تحقق شعار «حمایت از كالای ایرانی» تلاش كنند و تناقضی بین حرف و عمل نباشد.
وی با تاكید بر لزوم رعایت برخی مسائل توسط تولیدكنندگان داخلی اظهار داشت: تعیین قیمت مناسب و بهبود كیفیت كالا باید از جانب تولیدكنندگان مورد توجه قرار گیرد، مصرف كننده ها هم با پشتیبانی از كالایی كه ساخت صنعتگران ایرانی است، از تولیدات خودمان حمایت كرده و به اشتغال خارجی ها كمك نكنند.
نماینده ی مردم تبریز، اسكو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش به حوادث تلخ و شیرین سال قبل اشاره نمود و اظهار داشت: با وجود بهبود شرایط نسبت به گذشته، هنوز هم مشكلاتی داریم. با عنایت به حوادث اخیر در منطقه و برخوردهای آمریكا، راهی جز ایستادن روی پای خودمان نداریم، با به روی كار آمدن ترامپ، سرعت ارتباطات خارجی ما كم تر شد، همینطور به علت نوع حرف زدن ما و ناهماهنگی هایی كه در داخل با یكدیگر داشتیم، ارتباطات اجتماعی و اقتصادی در سال گذشته، آن طور كه باید، درست نشد و امكان بهبود هم وجود نداشت.
وی در ادامه با اشاره به حوادث تلخ سال ۹۶ اظهار نمود: هرچند وقوع حوادث تلخ مانند سقوط هواپیما، زلزله و غرق شدن كشتی سبب ناراحتی مردم شد، اما همبستگی مردم با كشور به نمایش گذاشته شد.
پزشكیان اعتراضات و اعتصابات سال قبل را زنگ خطری برای مسئولان عنوان نمود و اظهار داشت: مشكلات جامعه منجر به برخی اعتراضات شد كه این رویداد باید هشداری برای مسئولان و اداره كنندگان كشور باشد، چون كه این اتفاقات تلخ و شیرین، امتحانی برای سیاستگذاران بود. مردم حرف دارند، باید به حرف آنان گوش كرد.1397/01/04
21:34:33
5.0 / 5
1761
تگهای خبر: تولید , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web