هفته پر نوسان دلار، رشد ۱۶ هزار تومانی قیمت سكه

هفته پر نوسان دلار، رشد ۱۶ هزار تومانی قیمت سكه

ایزو وب: بررسی قیمت ها در بازار نشان داده است كه دلار هفته پر نوسانی را پشت سرگذاشت و نرخ آن به تعادل نرسید و بازار سكه هم در مسیر صعودی قرار گرفت و سكه تمام ۱۶ هزار تومان گران گردید.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، دلار آمریكا در هفته ای كه گذشت فراز و فرود زیادی داشت و نرخ آن به تعادل نرسید. شاید بتوان گفت دلار در این مقطع زمانی غیر قابل پیش بینی ترین دوران خویش را امسال تجربه می كند و موضوعی كه مورد انتقاد خیلی از فعالان اقتصادی و تجار است. چون كه عملا امكان هر گونه برنامه ریزی را از آن ها گرفته است.
دلار در ابتدای هفته با قیمت ۴۷۰۴ تومان روند خویش را شروع كرد، در روز بعد با افزایش قیمت مواجه گردید و به ۴۷۴۴ تومان رسید. به یكباره در روز بعد قیمت دلار حدود ۱۰۰ تومان افتاد و به ۴۶۵۰ تومان رسید. در اوسط هفته هم حدودا بر روی همین نرخ باقی ماند و در آخرین روز هفته یعنی روز گذشته بر روی ۴۶۹۵ تومان ایستاد.
بررسی نرخ دلار در هفته گذشته نشان داده است كه همچنان قیمت به تثبیت نرسیده است، نمی توان گفت سمت و سوی دلار در ایام آینده افزایشی یا كاهشی خواهد بود. اما قیمت سكه در هفته گذشته در مجموع به سمت افزایش حركت كرد. در شروع هفته قیمت سكه تمام یك میلیون و ۵۰۹ هزار تومان عرضه می گردد و در انتهای هفته به یك میلیون و ۵۲۵ هزار تومان رسید تا ۱۶ هزار تومان در این مدت افزایش قیمت پیدا كرده باشد.
پیش فروش سكه از سه شنبه هفته ای كه گذشت از سوی بانك مركزی شروع شد كه یكی از اهداف این اقدام تنظیم و تعادل رسیدن بازار سكه است. بازاری كه طی چند ماه اخیر حباب بی سابقه ای را تجربه كرده است حبابی كه هنوز هم بر روی سكه مشاهده می گردد.
طلای داخلی هم در هفته گذشته با ثبات نسبی همراه شده است هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۱۴۷ هزار تومان آغاز كرد و در آخرین روز هفته هم با همین نرخ به روند خود تمام كرد.1396/11/20
21:50:19
5.0 / 5
1785
تگهای خبر: قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web