خدمتی دیگر جهت رفاه حال مشتریان؛

برداشت وجه بدون كارت در بانك پاسارگاد

برداشت وجه بدون كارت در بانك پاسارگاد

به گزارش ایزو وب بانك پاسارگاد در جهت عرضه خدمات بدون كارت، خدمات برداشت وجه و همینطور مسدود كردن كارت های پاسارگاد بدون نیاز به كارت، با استفاده از دستگاه های خودپرداز را به مشتریان خود عرضه داده است.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بانك پاسارگاد، خدمت برداشت وجه بدون نیاز به كارت با استفاده از دستگاه های خودپرداز، به مشتریان این امكان را می دهد كه در صورت همراه نداشتن كارت نقدی خود، در موارد اضطراری، نسبت به برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانك پاسارگاد اقدام نمایند. بدین منظور هم میهنان می توانند با ورود به سامانه بانكداری مجازی، در منوی كارت با انتخاب گزینه برداشت وجه بدون كارت، نسبت به انتخاب كارت، تخصیص رمز سوم و تاریخ انقضای رمز سوم اقدام نمایند.
سپس قادر خواهند بود تا تاریخ انقضای انتخاب شده در بانكداری مجازی به یكی از دستگاه های خودپرداز بانك پاسارگاد رجوع كنند و بدون وارد كردن كارت، با زدن دكمه تایید، وارد منوی برداشت بدون كارت شده، با وارد كردن كد ملی خود، مبلغ مورد نظر و رمز سومی كه در بانكداری مجازی انتخاب كرده اند، وجه مورد نظر خویش را برداشت كنند.
همچنین این امكان وجود دارد كه در مواقع ضروری بدون نیاز به در دست داشتن كارت، با استفاده از منوی مسدود كردن كارت بر روی خودپردازهای بانك پاسارگاد، نسبت به غیرفعال كردن كارت خود اقدام نمایند. علاوه بر این مشتریان می توانند با استفاده از سیستم های موبایل بانك پاسارگاد، بانكداری مجازی و تلفن بانك پاسارگاد هم كارت خویش را مسدود كنند.
مركز مشاوره و اطلاع رسانی بانك پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ و همینطور سیستم دریافت نظرها در سایت این بانك به آدرس www. bpi. ir آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سؤالات مشتریان است.
 

1396/11/04
15:48:27
5.0 / 5
2934
تگهای خبر: مشتری , بانك , خدمات , كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web