مدیركل راه و شهرسازی استان تهران:

پیشرفت مسكن ملی تهرانسر به ۲۷ درصد رسید

پیشرفت مسكن ملی تهرانسر به ۲۷ درصد رسید

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اعلان اینکه هم اکنون 1000 واحد از پروژه اقدام ملی مسکن تهرانسر به پیشرفت 27 درصد رسیده است اظهار داشت: از روز دوم فروردین ماه پروژه فعال است و هر سه انبوه ساز در سه شیفت کار می کنند.


خلیل محبت خواه در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: از روز دوم فروردین ماه پروژه مسکن ملی مشارکتی تهرانسر فعال است. الان ۱۰۰۰ واحد از این پروژه به ۲۷ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است. هر سه انبوه ساز این طرح در پاییز و زمستان گذشته بطور کلی در سه شیفت فعال بودند.
وی ادامه داد: در بهار ۱۴۰۰ مقرر است ۱۰۰۰ واحد دیگر از پروژه اقدام ملی مسکن تهرانسر به فراخوان گذاشته شود که مجموع طرح به ۲۰۰۰ واحد خواهد رسید. در این خصوص طراحی، معماری، پروانه ساخت و هماهنگی با شهرداری تهران منطقه ۲۱ انجام شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، طرح مشارکتی مسکن ملی تهرانسر را موفق دانست و اظهار داشت: انبوه سازانی که در این پروژه مشارکت کردند از وضعیت راضی هستند. مسکن ملی تهرانسر در چهار بلوک به صورت مسکونی و تجاری اجرا می شود و در فراخوان جدید نیز مقرر است واحدهای مسکونی و تجاری گنجانده شود.
محبت خواه اشاره کرد: بااینکه مسکن ملی تهرانسر حدود هفت ماه عقب افتاد ولی از زمانی که بنده مسئولیت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران را بر عهده گرفتم مرتبا هر پنجشنبه از پروژه بازدید داشتیم و بطور کلی ۳۴ بار به آن سر زدیم. یک دفعه مهندس اسلامی ـ وزیر راه و شهرسازی ـ و دو بار مهندس مهرآبادی ـ مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ـ در این پروژه حضور بهم رساندند که سبب دلگرمی انبوه سازان شد. هم اکنون مشکلات با شهرداری مرتفع و کد نوسازی ها به انبوه سازان اعطا شده است.
وی پروژه تهرانسر را به لحاظ دسترسی و زیرساختها مناسب دانست و اظهار داشت: مسکن ملی تهرانسر از نظر زیرساختها، دسترسی به آزادراهها و فضاهای شهری پروژه خوبی است که در کنار بلوار اصلی قراردارد.
به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، طرح اقدام ملی مسکن شهریورماه سال ۱۳۹۸ با حضور رئیس جمهور بطور رسمی از تهرانسر کلنگ زنی شد و الان ۱۸ ماه از شروع آن می گذرد. برای تهرانسر ۲۰۰۰ واحد مسکن ملی تعریف شده که مسئولان وزارت راه و شهرسازی قول داده اند ۱۰۰۰ واحد آن مهرماه ۱۴۰۱ به بهره برداری برسد. در بعضی بلوکهای پروژه ۱۰۰۰ واحدی سقف طبقه سوم زده شده است.1400/01/06
00:04:32
5.0 / 5
590
تگهای خبر: تجاری , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web