تسهیل برداشت بدون كارت از خودپردازهای بانك صادرات توسط همراه بانك

تسهیل برداشت بدون كارت از خودپردازهای بانك صادرات توسط همراه بانك

ایزو وب: مجوزهای دریافت وجه بدون كارت از خودپردازهای بانك صادرات در جهت افزایش ضریب ایمنی و امنیت مشتریان تا ۲۴ ساعت اعتبار دارد و مشتری می تواند تا سقف ۲میلیون ریال یكجا و یا به دفعات برداشت كند.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از بانك صادرات ایران، دریافت پول نقد بدون كارت و یا ارسال مجوز آن برای سایر افراد توسط مشتریان این بانك با فراگیر شدن درگاه های پرداخت الكترونیكی، جاذبه بیشتری یافته است به نحوی كه به مرور دریافت سایر خدمات از این طریق توسعه بیشتری خواهد داشت. هم اكنون عرضه خدمات بدون كارت در خودپردازهای این بانك با ۳ گزینه مسدود كردن كارت، دریافت شماره شبای حساب و برداشت وجه بدون كارت، عملیاتی است و در آینده نزدیك سایر خدمات همچون پرداخت قبوض، حق بیمه و غیره به مرحله بهره برداری خواهد رسید.
بنا بر این گزارش، سرویس «مجوز برداشت بدون كارت از خودپرداز» در سامانه همراه بانك راه اندازی گردیده كه با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود «مجوز برداشت وجه بدون كارت» را برای شخص دیگری ارسال كنید.
كدهای صادره برای اعطای مجوزهای «برداشت وجه بدون كارت» با استفاده از همراه بانك اگر تا پیش از ساعت ۱۸ دریافت شود تا آخر همان روز كاری و پس از ساعت مذكور به جهت ضریب ایمنی و امنیت مشتریان تا آخر روز كاری بعد معتبر خواهد بود و شخص ذینفع جهت دریافت وجه به یكی از خودپردازهای بانك صادرات ایران مراجعه نموده و با انتخاب گزینه «عملیات بدون كارت» و درج «رمز» و «كد برداشت» مبلغ مورد نظر را دریافت كنید.
چنانچه شخص ذینفع در مدت زمان مقرر وجه مورد نظر را دریافت نكند، مبلغ مربوطه در انتها موعد اعتبار به حساب مبدأ برگشت داده می گردد.
گفتنی است، افزایش استقبال مشتریان از همراه بانك صادرات ایران شرایط تسهیل دسترسی به خدمات متنوع بانكی را فراهم آورده به نحوی كه تعداد تراكنش های موفق سامانه همراه بانك صادرات ایران در آذر ماه سال ۹۶ با ۱۰۲ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به مرز ۲۳ میلیون تراكنش رسید كه رضایت عمومی مشتریان بانك از كاركرد مثبت این سامانه را به دنبال داشته است.
از طریق این سامانه مشتریان بانك صادرات ایران قادر هستند تا در هر ساعت از شبانه روز با صرفه جویی در زمان و هزینه، انواع خدمات بانكی همچون انتقال وجه، پرداخت اقساط درون و بین بانكی، صدور مجوز برداشت بدون كارت، خدمات صورت حساب، خدمات چك، پرداخت قبوض عمومی، خدمات شارژ سیم كارت و سایر خدمات همچون اطلاعات شعب، اعلام مفقودی سپهر كارت، دریافت و تغییر رمز حساب، نرخ ارز و... را با استفاده از تلفن همراه خود انجام دهند.

1396/10/28
17:59:46
5.0 / 5
2133
تگهای خبر: صادرات , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web