تعاونی ها فروش خودرا اینترنتی كنند!

تعاونی ها فروش خودرا اینترنتی كنند!

ایزو وب: معاون وزیر کار از تعاونی ها خواسته تا در دوران کرونا به سمت راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی که فروش موفقتری دارند، حرکت کنند.به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، شیوع ویروس کرونا و تداوم آن در ماههای اخیر سبب شد تا فعالیت خیلی از صنوف و کسب و کارهای خدماتی گرفتار مشکل شود و در مقابل فعالیت خیلی از کسب وکارهای آنلاین و اینترنتی رونق یابد.

به اعتقاد کارشناسان، باتوجه به بستری که هم اکنون در حوزه شبکه های اجتماعی وجود دارد، ایجاد و گسترش مشاغل اینترنتی در دوران کرونا بهتر جواب می دهد و صاحبان این کسب وکارها را به درآمدزایی می رساند. به زعم آنها، عرضه کالا و خدمات در بستر اینترنت سبب کوتاه شدن دست دلالان و واسطه گران شده و کالا بدون واسطه از تولیدکننده به مصرف کننده می رسد.

در همین راستا معاون امور تعاون وزارت کار از تعاونی ها خواسته تا برای رونق هر چه بیشتر به سمت کسب و کارهای اینترنتی حرکت کنند.

به گفته کبیری باتوجه به شیوع کرونا، موفقیت تعاونی ها در کسب و کارهای اینترنتی بیشتر خواهد بود بدین جهت تعاونی ها باید محصولات خودرا با روشهای نوین به فروش برسانند.

در دوران کرونا تعاونی هایی که سوار بر بستر فضای مجازی شدند و فروش اینترنتی داشتند موفقیت بیشتری به دست آورند.

کسب و کارهای اینترنتی به مجموعه فعالیتهایی گفته می شود که به صورت آنلاین و در بستر فضای مجازی بوسیله اینترنت صورت می گیرد و عرضه کالا و خدمات به شکل رایگان یا در قبال دریافت هزینه را شامل می شود.

امروز اینترنت بیشترین تغییرات در دنیای کسب وکار را به وجود آورده و به همین دلیل تمایل به ایجاد شغل در بستر فضای مجازی روز به روز در حال گسترش است.

تهمینه دانیالی، مشاور امور بانوان اتاق تعاون ایران در این زمینه به ایسنا می گوید: در دوران کرونا تعاونی هایی که سوار بر بستر فضای مجازی شدند و فروش اینترنتی داشتند به موفقیت بیشتری رسیدند.

وی معتقد می باشد تعاونی هایی که کسب و کارشان را به شکل مجازی گسترش داده و در شبکه های مجازی حضور پررنگی داشته باشند و از فضای مجازی برای فروش کالا و خدمات و تولیدات و محصولاتشان استفاده ممکن را ببرند در دوران کرونا و پساکرونا قادر به ادامه فعالیت خواهند بود.

بسیاری از کارشناسان با تاکید بر لزوم فرهنگسازی جهت استفاده بهتر از اینترنت در ایام کرونا معتقدند باتوجه به بستری که هم اکنون در حوزه شبکه های اجتماعی وجود دارد، ایجاد و گسترش کسب و کارهای اینترنتی می تواند نتایج مثبت و اثرگذاری در زندگی آحاد جامعه داشته باشد.

به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، به سبب آنکه در دوران کرونا ارائه خدمات مورد نیاز عموم جامعه در فضای مجازی با اقبال بیشتری روبه رو شده فعالیت خیلی از مشاغل و کسب وکارها در حوزه شبکه های اجتماعی با سرعت بیشتری در حال جریان است که این امر ضمن رونق بازار و فروش محصولات، ایجاد درآمد و پایداری اشتغال را به همراه داشته است.

منبع:

1399/10/20
13:59:26
0.0 / 5
1041
تگهای خبر: آنلاین , بازار , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web