مشاور سازمان خصوصی سازی اعلام كرد:

تایید واریز سود سهام عدالت

تایید واریز سود سهام عدالت

به گزارش ایزو وب مشاور رئیس كل سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: از سه شنبه هفته گذشته تاكنون، برای ۳۳ میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت، سود اولین مرحله واریز شده است.


به گزارش ایزو وب به نقل از سازمان خصوصی سازی، سید جعفر سبحانی با اشاره به آخرین بررسی های انجام شده برای واریز سود سهام عدالت اظهار داشت: از سه شنبه هفته گذشته كه كار واریز سود مشمولان شروع شده تا كنون ۳۳ میلیون نفر سود اولین مرحله سهام عدالت خویش را دریافت كرده اند.
مشاور رییس كل سازمان خصوصی سازی اضافه كرد: تمامی مشمولان سهام عدالت كه ثبت نام خویش را به درستی انجام داده و كد شبای خویش را در سامانه این سهام اعلام نموده اند سود سهام خویش را دریافت كرده اند و اخباری كه در خصوص عدم واریز سود وجود دارد، صحت ندارد.
سبحانی تصریح كرد: كار واریز سود به بانك های مختلف سپرده شده است؛ اما ممكن است بانكها مطابق با روشی كه خود برای اعلام واریز دارند این مورد را به مشتری اعلام نكرده باشند.
وی تصریح كرد: به صورت مثال بعضی از بانك ها واریز ارقام كمتر از مبلغی معین را به صورت پیامكی به مشتری اعلام نمی كنند یا آنكه در بعضی بانكها مانند بانك ملت، تنها پیامك برداشت از حساب برای مشتری ارسال می شود؛ مگر آنكه مشتری به بانك تقاضا داده باشد كه تمامی برداشت و واریزها به اطلاع او برسد.
وی از صاحبان سهام عدالت مشمول درخواست نمود تا هرگونه انتقادی در زمینه واریز سود دارند به سازمان خصوصی سازی اعلام كنند.
 

1396/10/24
18:52:02
5.0 / 5
2568
تگهای خبر: سود , سهام , مشتری , سهام عدالت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web