فروش بلیت لندن با وجود لغو پرواز بعلاوه جزییات

فروش بلیت لندن با وجود لغو پرواز بعلاوه جزییات

ایزو وب: در صورتیکه پروازهای ایران به مقصد انگلستان و بالعکس به سبب شیوع ویروس جهش یافته کرونا در این کشور لغو شده است بعضی از آژانس های مسافرتی مبادرت به فروش بلیت هواپیما کردند که البته با ایرلاین های خارجی و پروازهای غیرمستقیم مردم را در راه تهران-لندن و لندن-تهران جا به جا می کنند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، دوشنبه گذشته شهرام آدم نژاد - معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی- اعلام نمود که باتوجه به شرایط پیش آمده جدید در مبتلاشدن به بیماری کوید ۱۹ در انگلستان به تشخیص وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با هدف جلوگیری از انتقال بیماری و کوشش برای حفظ سلامت مردم پروازهای بین تهران و مقاصد کشور انگلستان به مدت دو هفته تعلیق می شود. در ادامه دیگر مسئولان وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری از لغو این پروازها خبر دادند و خبرهایی درباره برقراری این پرواز را تکذیب و اعلام نمودند هیچ نوع پروازی از طرف ایرلاین های داخلی و خارجی به مقصد انگلستان و بالعکس صورت نمی گیرد.
البته در همین ایام خیلی از کشورهای جهان خصوصاً اروپایی ها پروازهای خودرا با انگلستان قطع کردند در ایران هم همین رویه در پیش گرفته شد اما متفاوت و با کمی اغماض! چونکه بنظر می رسد لغو این پروازها تنها برای شرکت های هواپیمایی داخلی است و خیلی از ایرلاین های خارجی از الان پروازهای خودرا در راه تهران-لندن برای هفته آتی برنامه ریزی کردند و آژانس های هواپیمایی نیز مبادرت به فروش بلیت های آنها با قیمت های بالا می کنند. بعنوان مثال پروازهای تهران-لندن دریکشنبه و سه شنبه هفته آتی توسط پنج ایرلاین خارجی صورت خواهد گرفت که البته همه ان ها چند ساعتی را در فرودگاهی دیگر مانند استانبول توقف دارند.
جالب تر اینکه قیمت بلیت این پروازهای دوطرفه از ۱۴ میلیون تومان تا ۸۲ میلیون تومان متفاوت می باشد.

با وجود تکذیب انجام پرواز بین ایران و انگلیس از طرف تورج دهقان زنگنه - رئیس سازمان هواپیمایی کشوری- معین نیست مجوز انجام این پروازها با وجود هشدارهای وزیر بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی چگونه و از طرف کدام مرجع صادر گردیده است.
منبع:

1399/10/04
23:45:23
5.0 / 5
1111
تگهای خبر: آموزش , سازمان , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web