رئیس كل بیمه مركزی:

صاحبان خودرو بیمه نامه های الكترونیكی دریافت می كنند

صاحبان خودرو بیمه نامه های الكترونیكی دریافت می كنند

به گزارش ایزو وب رئیس كل بیمه مركزی اظهار داشت: در وضعیت اعمال محدودیت های كرونائی باتوجه به حذف فیزیكی بیمه نامه ها؛ صاحبان خودرو می توانند بوسیله الكترونیكی بیمه نامه های خودرا دریافت نمایند.به گزارش ایزو وب به نقل از صدا و سیما، غلامرضا سلیمانی گفت: در وضعیت اعمال محدودیت های کرونائی باتوجه به حذف فیزیکی بیمه نامه ها؛ صاحبان خودرو می توانند بوسیله الکترونیکی بیمه نامه های خودرا دریافت نمایند. نمایندگی های بیمه نیز می توانند بدون حضور فیزیکی بیمه شدگان؛ حتی در منزل بوسیله نرم افزاری که به شرکت های بیمه متصل است بیمه نامه صادر کنند و هیچ مشکلی دراین زمینه وجود ندارد.
رئیس کل بیمه مرکزی اضافه کرد: حتی شعبات بیمه نیز باتوجه به بخشنامه ستاد مقابله با کرونا به صورت یک سوم فعال می باشند و اگر خسارتی اتفاق بیفتد شعبات وظیفه دارند خسارت را پرداخت کنند.
سلیمانی به روز ملی بیمه اشاره نمود و اظهار داشت: امسال همایش روز ملی بیمه در ۱۳ آذرماه باتوجه به شرایط کروناو وضعیت قرمز تهران به صورت وبینار و با حضور چند هزار نفر به صورت مجازی انجام می شود.
وی ابراز امیدواری کرد: در همایش امسال موضوع بیمه، ریسک های نوظهور درباره کرونا و تغییرات اقلیمی مطرح و نتیجه آن سبب رشد صنعت بیمه شود تا علاقمندان ریسک های خودرا پوشش دهند.


منبع:

1399/09/07
23:27:11
5.0 / 5
1017
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web