تامین 1 و هفت دهم میلیون مترمكعب آب آشامیدنی برای شهرستان سرخه

تامین 1 و هفت دهم میلیون مترمكعب آب آشامیدنی برای شهرستان سرخه

به گزارش ایزو وب مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران، طرح آبرسانی به شهرستان سرخه استان سمنان در منطقه فیروزكوه استان تهران را نمونه موفقی از دستاورد دولت تدبیر و امید دانست و اظهار داشت: 1.7 میلیون مترمكعب در افق 25 ساله برای شهرستان سرخه استان سمنان تامین آب در نظر گرفته شده است و این طرح از بركات دولت تدبیر و امید است.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، محمدرضا بختیاری امروز در آیین بهره برداری از طرح آبرسانی به شهرستان سرخه اظهار نمود: آبرسانی به شهرستان سرخه گامی باارزش است که با همکاری، همدلی و همراهی بخش های مختلف به نتیجه رسید و از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است که کمتر از ۱۲ ماه به نتیجه رسید.
مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران اضافه کرد: آبرسانی به شهرستان سرخه با ۴۳ کیلومتر خط انتقال از شهرستان فیروزکوه استان تهران به سرخه انجام شد.
وی افزود: ۸۱ کیلومتر طول خط انتقال به مخزن پنج هزار مترمکعبی شهرستان سرخه است و ۴۳ کیلومتر از این مسیر در استان تهران و در منطقه سخت جغرافیایی فیروزکوه بود که با تلاش مضاعف به نتیجه رسید.
طبق اعلام شرکت آب و فاضلاب استان تهران، بختیاری با اعلان اینکه کیفیت آب انتقال یافته به شهرستان سرخه با آب شرب باکیفیت در بعضی مناطق تهران برابری می کند، اظهار نمود: ۱.۷ میلیون مترمکعب در افق ۲۵ ساله برای شهرستان سرخه استان سمنان تامین آب در نظر گرفته شده است و این طرح از برکات دولت تدبیر و امید است.
مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران اشاره کرد: یکپارچه سازی آب و فاضلاب شهری و روستایی اقدامی بزرگ بود که از دستاوردهای این طرح می توان به تسریع در آبرسانی به شهرستان سرخه اشاره نمود.
منبع:

1399/08/13
12:30:02
5.0 / 5
1541
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web