مدیر كل صنایع وزارت صمت:

شرایط پلاك فعال برای خانوار در ثبت نام فروش فوق العاده برداشته شد

شرایط پلاك فعال برای خانوار در ثبت نام فروش فوق العاده برداشته شد

به گزارش ایزو وب مدیركل صنایع حمل و نقل وزارت صمت از واگذاری ۱۵۲ هزار خودرو هر ۲ هفته یك دفعه تا آخر سال آگاهی داد و اظهار داشت: الان فقط موضوع پلاك فعال شخص متقاضی مطرح است و این شخص نباید پلاك فعال داشته باشد.به گزارش ایزو وب به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سهیل معمارباشی تصریح کرد: تا آخر سال هر ۲ هفته یک مرتبه، طرح واگذاری حدود ۱۵۲ هزار خودرو را برگزار می نماییم و ۱۰ درصد قیمت رسمی خودرو در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.
مدیر کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت در مورد جزئیات طرح های فروش ویژه خودروسازان، اضافه کرد: افزایش فروش فوق العاده یکی از برنامه ها برای کمک به تثبیت آرامش در بازار خودرو است که در همین راستا با دستور سرپرست وزارت صمت و تصویب کمیته خودرو مقرر شد عرضه خودرو ها در چارچوب فروش فوق العاده افزایش یابد.
وی یکی از شروط واگذاری خودرو در این طرح ها را پرداخت ۱۰ درصد قیمت رسمی خودرو در هنگام ثبت نام دانست و خاطرنشان کرد: برای اطمینان از خرید خودرو توسط متقاضی و مدیریت تقاضا این شرط منعقد شده است.
مدیر کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت در این خصوص افزود: این مبلغ در هنگام ثبت نام به حساب واسطی که توسط شرکت های خودروساز اعلام می شود، باید واریز گردد.
معمارباشی در مورد تجدید نظر در شرط نداشتن پلاک فعال خانوار برای ثبت نام خودرو هم افزود: نداشتن پلاک فعال خانوار یکی از محدودیت هایی بود که قبلاً بعنوان شرط ثبت نام در طرح فروش فوق العاده مدنظر بوده است که در آخرین جلسه کمیته خودرو این محدودیت به جهت مشکلاتی که برای بعضی از متقاضیان به وجود آمد، برداشته شد.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون فقط مبحث پلاک فعال شخص متقاضی مطرح است و شخص متقاضی ثبت نام نباید پلاک فعال داشته باشد.


منبع:

1399/06/27
22:37:27
5.0 / 5
1592
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web