نتیجه بررسی موضوع خودرو های دپو شده در بابل

نتیجه بررسی موضوع خودرو های دپو شده در بابل

ایزو وب: بر طبق دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، سرپرست دفتر این وزارتخانه جهت بررسی موضوع خودرو های دپو شده ایران خودرو مازندران در بابل از این شركت بازدید كرد كه ضمن این بازدید، دپو و احتكار خودرو توسط ایران خودرو مازندران را منتفی اعلام نمود.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، مدتی پیش با انتشار یک فیلم در شبکه های اجتماعی در خصوص دپو خودرو های تولیدی شرکت ایران خودرو مازندران در زمین های کشاورزی شهر بابل، این مساله مورد رسیدگی قرار گرفت و سید امیر حسینی نژاد- مدیرعامل شرکت ایران خودرو مازندران- در این رابطه ضمن اشاره به اینکه از شروع تیر ماه طبق دستور پلیس راهور، هیچ خودروی بدون پلاکی نباید از شرکت های تولید خودرو بیرون رود، اشاره کرد: یک خودرو زمانی که تولید می شود، بعد از تجاری سازی به سرعت، سند آن صادر و پلاک و مدارک خودرو توسط پلیس راهور تهیه می شود. بعد از دریافت پلاک و نصب آن بر روی خودرو، خودرو ها به صورت حضوری یا حمل، طی فرآیند ای ۱۰ الی ۱۵ روزه تحویل مشتریان خواهد شد؛ بدین سبب از اول تیرماه تا عملیاتی شدن آماده سازی زیرساخت ها، حدود سه هفته خودرو ها از شرکت های تولید خارج نشده است اما روند تحویل دهی خودرو ها از مردادماه به روال طبیعی بازگشته است.
وی تاکید کرده بود که به ذلیل محدودیت های ترافیکی جاده ای تعطیلات ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و شلوغی جاده ها تا چند روز، تریلرها اجازه بارگیری نداشته بعد از آن نیز تعداد بسیار محدود توانستیم خودرو را ارسال نماییم که اگر محدودیت وجود نداشت حدود ۵۰۰ دستگاه خودرو بیشتر تحویل مشتریان می شد. متأسفانه محدودیت های زیاد جاده فیروزکوه در تعطیلات، مشکلاتی را برای تامین قطعات و ارسال محصول ایجاد کرد.

دستور سرپرست وزارت صمت جهت بررسی دپوی خودرو ها در بابل
در پی این موضوع، جعفر سرقینی- سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به سرپرست بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت دستور در خصوص بررسی موضوع خودرو های دپو شده ایران خودرو مازندران در بابل از این شرکت داد که به دنبال آن غلامرضا صارمیان ضمن بازدید از این شرکت، دپو و احتکار خودرو توسط ایران خودرو مازندران را منتفی اعلام نمود.
سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) در این بازدید آخرین وضعیت تولید خودرو های ناقصی، آماده تحویل و بارگیری شده را مورد بررسی داد. همین طور به بررسی مسائل و مشکلاتی شامل عدم تامین بموقع قطعات خودرو های تولیدی و محدودیت های تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران در روزهای تعطیل و تاخیر ۱۰ تا ۱۵ روزه در ارائه پلاک یا شماره گذاری خودرو ها از طرف نیروی انتظامی پرداخت.
صارمیان همین طور پیشنهاداتی در ارتباط با تسریع ارائه پلاک خودرو های آماده تحویل توسط نیروی انتظامی در سراسر کشور و تسریع در تهیه قطعات کسری خودرو های دپو شده در محوطه کارخانه توسط گروه صنعتی ایران خودرو ارائه نمود. در این بازدید، پیشنهاداتی جهت تسریع در پروسه تحویل خودرو به مشتریان نیز ارائه شده است.1399/06/25
19:41:34
5.0 / 5
1965
تگهای خبر: تجاری , تولید , شركت , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web