واكنش سایپا به انتشار یك ویدئو در فضای مجازی

واكنش سایپا به انتشار یك ویدئو در فضای مجازی

ایزو وب: گروه خودروسازی سایپا در واكنش به ویدئوی انتشار یافته در فضای مجازی با مبحث ایراد در دنده عقب تیبا اطلاعیه ای منتشر نمود.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر به نقل از سایپا، در این بیانیه آمده است كه ویدئوی انتشار یافته مورد بررسی كامل قرار گرفته و برپایه آن موارد ذیل جهت تنویر افكار عمومی اعلام می شود:
۱. تمام محصولات سایپا بعد از تولید نهایی و پیش از تحویل به مشتریان، مورد بررسی و آزمایش فنی و كیفی قرار می گیرند كه بررسی موتور و قوای محركه محصولات همچون این هاست؛ بنابراین موردی شبیه آنچه در ویدئوی انتشار یافته به نمایش درآمده، اساسا امكان پذیر نیست مگر اینكه اتفاق نادر و خاصی رخ داده باشد كه خودرو مورد نظر بعد از تحویل به مشتری گرفتار ایراد فنی در گیربكس شده است.
۲. محصولات تولیدی در محل كارخانه سایپا تا زمان انتقال به بخش تحویل به مشتریان، جهت طی فرآیند تكمیل تولید و تحویل، بارها جهت تست های گوناگون از سالن های مختلف جابجا می شوند و تقریباً ممكن نیست خودرویی با نقص عملكرد تعویض دنده و یا دنده عقب بتواند از این فرآیند گذر كند، همینطور نقل و انتقال محصولات به نمایندگی ها از راه كامیون های حمل خودرو صورت می گیرد كه بالابردن و پایین آوردن محصولات از روی این كامیون ها تماماً با تعویض دنده (به ویژه دنده عقب) صورت می گیرد.
۳. بررسی كارشناسی جزئیات منتشره در ویدیو، صحت آنرا مورد تردید قرار می دهد. چون كه توقف خودرو در یك مكان كه شبیه تعمیرگاه های متفرقه است و نحوه تصویربرداری و جابجایی دنده ها و ادعای عجیب نداشتن دنده عقب! و عدم عرضه اطلاعات از جانب مدعی جهت پیگیری رفع مشكل پیش آمده توسط سایپا همچون نكات مهم و ابهام برانگیز این ویدئو است.
4. متأسفانه اخیراً افراد مختلف و مجهول الهویه با استفاده از اكانت های بی نام و نشان در فضای مجازی مبادرت به انتشار تصاویری درمورد صنعت خودرو و محصولات آن می كنند كه صحت خیلی از آنها بارها رد شده است. اما با این وجود، گروه خودروسازی سایپا ضمن دعوت از مالك خودرو مذكور جهت پیگیری مشكل احتمالی از مبادی رسمی نظیر رفتن به نزدیكترین تعمیرگاه مجاز سایپا و یا تماس با مركز امور مشتریان گروه سایپا، آمادگی دارد بررسی های دقیق تر و بیشتری را توسط كارشناسان خود جهت راستی آزمایی و رفع نقص احتمالی صورت دهد.

1398/09/24
22:30:00
5.0 / 5
1969
تگهای خبر: تولید , محصولات , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web