تولید خودرو های برقی سرعت گرفت

تولید خودرو های برقی سرعت گرفت

ایزو وب: بنظر می رسد كه فولكس واگن به سرعت درحال توسعه و تولید خودرو های برقی، هیبریدی و پلاگین هیبریدی است تا بدین ترتیب گوی رقابت را از سایر رقبای خود برباید.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، خودرو های برقی، هیبریدی و پلاگین هیبریدی در سال های اخیر از محبوبیت و استقبال بسیار بیشتری از طرف مشتریان و طرفداران وسائل نقلیه دوستدار محیط زیست روبه رو شده است به شكلی كه خیلی از شركت های خودروسازی در تلاشند تا با برنامه ریزی های گوناگون و بلندمدت، به توسعه، تولید و عرضه خودرو های جدید با بهره گیری از فناوری پیشرانه های الكتریكی بپردازند و بدین ترتیب نقش خودرا در حفاظت از محیط زیست و كاهش آلودگی هوا و گرمایش زمین ایفا كنند.
فولكس واگن كه یكی از خودروسازان بزرگ جهان به حساب می آید و در سال های اخیر بیشترین سهم فروش خودرو در اروپا را به خود مختص كرده است، بنظر می رسد كه با سرعت و شتاب بیشتری در حال توسعه، طراحی و تولید انبوه خودرو های برقی است تا بدین ترتیب بتواند گوی رقابت را از رقبای خود برباید و با عرضه مدلهای جدیدتر سهم بیشتری از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد.
طبق گزارش های انتشار یافته در وب سایت thenewswheel، میزان فروش و استقبال مشتریان از وسایل نقلیه هیبریدی و برقی نیز در كشورهای مختلفی خصوصاً كشورهای اروپایی و آمریكای شمالی افزایش چشمگیری یافته است.
خیلی از كشورهای جهان قصد دارند با هدف مقابله با آلودگی هوا و كاهش میزان انتشار آلاینده ها و گازهای گلخانه ای و حفظ بیشتر محیط زیست، خودرو های تمام الكتریكی و برقی را به تولید انبوه برسانند.
افزایش بیش از پیش خودرو های برقی و محبوبیت استفاده بیشتر از این خودرو های پاك، باعث شده است شركت های خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یك از برنامه های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی كنند.
منبع:

1398/08/08
18:47:04
5.0 / 5
1546
تگهای خبر: بازار , توسعه , تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web