مدیرعامل هما خبر داد؛

پروازهای روزانه كرمانشاه-نجف افزایش پیدا كرد، تمدید پروازها تا 28 صفر

پروازهای روزانه كرمانشاه-نجف افزایش پیدا كرد، تمدید پروازها تا 28 صفر

ایزو وب: مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینكه پروازهای نجف-كرمانشاه و ایلام تا 28 صفر ادامه دارد، اظهار داشت: از دوشنبه پروازهای كرمانشاه-نجف به روزانه 6 پرواز افزایش می یابد.به گزارش ایزو وب به نقل از ایران ایر، تورج دهقانی زنگنه با اشاره به اینكه پروازهای فوق العاده اربعین این شركت از روز ۱۲ مهرماه شروع شده است، اظهار داشت: برای خدمت به زوار اربعین حسینی ۱۳۷ پرواز تا اختتام عملیات اربعین در نظر گرفته شده است.
وی افزود: علاوه بر این پروازها حالا در فرودگاه كرمانشاه روزانه ۳ پرواز به مقصد نجف اشرف انجام می شود كه این تعداد از روز دو شنبه به روزانه ۶ پرواز تبدیل خواهد شد.
دهقانی زنگنه با اشاره به اینكه این پروازهای فوق العاده منطقه ای، برای فرودگاه ایلام نیز در نظر گرفته شده بود، اظهار داشت: پرواز ایلام-نجف با استقبال زوار مواجه نشد. اما برنامه برای این فرودگاه همچنان باز نگه داشته شده كه در برگشت، زوار نجف بتوانند به ایلام منتقل شوند. به همین دلیل اهتمام داریم روزانه ۶ پرواز از نجف به ایلام صورت گیرد.
وی اضافه كرد: آمادگی داریم كه در صورت نیاز، تعداد پروازها را افزایش دهیم.
مدیرعامل ایران ایر با اشاره به اینكه خدمات بازگشت به زوار نیز در چارچوب همان ۱۳۷ پرواز صورت خواهد گرفت، اشاره كرد: علاوه بر آن پروازهای كرمانشاه و ایلام نیز در خدمت زوار برای بازگشت به كشور خواهد بود. البته پروازهای كرمانشاه و ایلام تا تاریخ ۲۸ صفر ادامه خواهد داشت.
وی افزود: تعداد ۶۸ هزار و ۲۸۰ صندلی برای پروازهای تهران-نجف-تهران، ۱۹۲۰ صندلی برای پروازهای ایلام-نجف-ایلام و ۵ هزار و ۶۴۰ صندلی برای پروازهای كرمانشاه-نجف-كرمانشاه در نظر گرفته شده است.
گفتنی است پروازهای ایلام و كرمانشاه به مقصد عتبات عالیات با استفاده از ناوگان ATR ۷۲-۶۰۰ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" انجام شده و قیمت پرواز در راه رفت و برگشت ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و به صورت یك طرفه ۷۵۰ هزار تومان تعیین شده است. ش


منبع:

1398/07/20
19:16:54
5.0 / 5
1819
تگهای خبر: خدمات , شركت , قیمت , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web