تسلا ۳ پرفروش ترین خودروی برقی اروپا شد

تسلا ۳ پرفروش ترین خودروی برقی اروپا شد

ایزو وب: تسلا مدل 3 در نیمه نخست سال جاری میلادی توانسته است در صدر پرفروش ترین خودرو های تمام برقی بازار اروپا قرار بگیرد.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، خودرو های برقی كه در سال های اخیر تحت تاثیر تشدید نگرانی های جهانی درباب میزان آلودگی هوا، تخریب محیط زیست و كمبود یا افزایش قیمت سوخت به شدت از طرف شركت های خودروسازی، تكنولوژی و همین طور مشتریان مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند، دولت های مختلفی در جهان نیز تصمیم گرفته اند كه با ارائه طرح های تشویقی به شركت های تولیدكننده این محصولات و همین طور شهروندان خود، تولید و خرید و فروش وسایل نقلیه پاك و دوستدار محیط زیست را به میزان قابل توجهی بالا برند.
بدین ترتیب شركت های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته اند كه تغییر رویكرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودرو های برقی و الكتریكی و هیبریدی بپردازند تا در سال های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.
همچون برجسته ترین شركت های خودروسازی كه به تولید و توسعه خودرو های تمام برقی با كیفیت، لوكس و قدرتمند پرداخته است، می توان به شركت آمریكایی تسلاموتورز اشاره نمود كه توانسته است با توسعه مدل خودرو های برقی تسلا ۳، تسلا ایكس و تسلا اس به خوبی توسط مشتریان و علاقمندان مورد توجه و استقبال قرار بگیرد و سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد.
در بین كشورها و مناطق مختلف جهان، كشورهای اروپایی به خصوص منطقه اسكاندیناوی، ایالات متحده آمریكا و چین بیشترین استقبال را از خودرو های برقی، پاك و دوستدار محیط زیست داشته اند كه برمبنای تازه ترین اخبار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت thedriven، تسلا مدل ۳ موفق شده است در صدر پرفروش ترین و محبوب ترین خودرو های تمام برقی (BEVs) بازار اروپا قرار بگیرد.
همین طور در این گزارش آمده است كه روند استقبال مشتریان از خودرو های برقی در اروپا در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی رو به افزایش بوده و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۷۹ درصد رشد یافته است. این در حالیست كه نتایج نظرسنجی و تحقیقات پیشین كه توسط مدیر ارشد اجرایی شركت بی. ام. و انتشار یافته بود، نشان می داد اروپایی ها خریداری و استفاده از خودرو های پلاگین هیبریدی را به خودرو های برقی و هیبریدی ترجیح می دهند.
منبع:

1398/06/04
14:11:26
5.0 / 5
1473
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web