با همكاری ایران و تركیه؛

قطار بین المللی تهران-وان افتتاح شد

قطار بین المللی تهران-وان افتتاح شد

به گزارش ایزو وب شركت رجا در جهت توسعه همكاریهای كشورهای منطقه و گسترش صنعت ایرانگردی و جهانگردی، با همكاری راه آهن های ایران و تركیه، قطار بین المللی تهران-وان را راه اندازی نمود.


به گزارش ایزو وب به نقل از رجا، محمد رجبی، مدیرعامل شركت حمل و نقل ریلی رجا در برنامه راه اندازی قطار بین الملل تهران-وان شركت رجا اظهار داشت: هم اكنون قطار تهران- تبریز – وان ساعت ۹: ۳۰ بامداد روز دوشنبه از تهران حركت كرده و شامگاه همان روز به شهر تبریز می رسد. وی ادامه داد: قطار یاد شده از ایستگاه تبریز هم مسافرگیری و ساعت ۲۲: ۳۰ به سمت ایستگاه مرزی رازی حركت می كند. رجبی تصریح كرد: مسافران در ایستگاه رازی از قطار پیاده شده و تشریفات گمرك و گذرنامه (خروج از ایران) را انجام می دهند، سپس قطار به سمت ایستگاه مرزی كاپیكوی در راه آهن تركیه حركت كرده و در این ایستگاه هم مسافران از قطار پیاده شده و تشریفات گمرك و گذرنامه (ورود به كشور تركیه) را انجام خواهند داد و بر مبنای توقفات مرزی و تشریفات اعلام شده در هر ایستگاه، حدود دو ساعت این مراحل طول می كشد. مدیرعامل رجا اظهار داشت: قطار بعد از حركت از ایستگاه كاپیكوی حدوداً ساعت ۸: ۰۰ بامداد روز سه شنبه به وقت تركیه وارد ایستگاه مقصد یعنی وان می شود كه در مجموع مدت زمان انجام این سفر در راه رفت یا برگشت حدوداً ۲۴ ساعت است. رجبی در زمینه روش های خرید بلیت اضافه كرد: امكان خرید بلیت این قطار از كلیه كانال های فروش بلیت قطار همچون دفاتر فروش سامانه ۱۵۳۹ و سایت رجا امكان پذیر می باشد.
مدیرعامل رجا در مورد قیمت بلیت قطار تهران-وان اظهار داشت: قیمت بلیت قطار تهران- وان هم اكنون با احتساب تخفیفات قابل ملاحظه نسبت به نرخ اصلی آنكه در جدول كرایه های مشترك راه آهن های خاورمیانه، در راه رفت یا برگشت (بلیت یكسره) به میزان ۲۲۵ هزار تومان بزرگسال و ۱۳۰ هزار تومان خردسال می باشد، كه البته تخفیفات عرضه شده به صورت موقت است. وی تاكید كرد: هموطنان برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد سفر با قطار بین المللی تهران-وان علاوه بر رفتن به سایت رجا به نشانی www.raja.ir می توانند با تلفن ۱۵۳۹ (سامانه ارتباط با مشتریان شركت رجا) از سراسر كشور به صورت شبانه روزی تماس بگیرند.

1398/04/03
14:03:58
5.0 / 5
1491
تگهای خبر: توسعه , سایت , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web