سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق كالا خبرداد:

پلمب ۱۱۰ فروشگاه قاچاق پوشاك تا روز دوشنبه

پلمب ۱۱۰ فروشگاه قاچاق پوشاك تا روز دوشنبه

ایزو وب: سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز اظهار داشت: طی ۳ روز آینده یعنی تا انتهای روز دوشنبه اول بهمن ماه ­همه كالاهای ۱۱۰فروشگاه پوشاك احصا شده توسط ستاد، ­جمع آوری­ و تابلوی آنها پایین كشیده میگردد.­ به گزارش ایزو وب به نقل از صدا و سیما، حمیدرضا دهقانی نیا اظهار داشت: استانداری مصوبه ای درباره طرح پیشگیری از عرضه پوشاك قاچاق داشت كه برداشت های متفاوتی از آن صورت گرفته بود و این برداشت ها از دید بیرونی این طور به نظر می رسید كه مانع تراشی صورت گرفته است.
وی اضافه كرد: از­نظر ستاد، این برداشت از مصوبه استانداری تنها نیاز به هماهنگی های بیشتر داشت كه این هماهنگی ها امروز با حضور اقای دین پرست معاون وزیركشور، ­­دیگر مسئولان این حوزه، ­تولیدكنندگان­ و معاون استانداری انجام شد.
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز اشاره كرد: در این نشست مصوب­ شد كه با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همین طور اتحادیه مربوط­ ظرف سه روز آینده یعنی تا انتهای روز دوشنبه اول بهمن ماه ­همه كالاهای ۱۱۰ فروشگاه پوشاك احصا شده توسط ستاد، ­جمع آوری­ و تابلوی آنها پایین كشیده شود.
وی اظهار داشت: سپس اجرای این مصوبه هم طرح مبارزه با پوشاك برند قاچاق ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز قوی تر از گذشته ادامه خواهد داشت و هیچ مانع تراشی از جانب استانداری یا هر دستگاه دیگری قابل قبول نیست.

1397/10/28
20:39:03
5.0 / 5
2179
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web