مدیرعامل ایران ایر خبر داد

اورهال كامل یك هواپیمای برجامی در ایران

اورهال كامل یك هواپیمای برجامی در ایران

به گزارش ایزو وب مدیرعامل شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) اعلام نمود كه به دست متخصصان داخلی یك فروند ایرباس ۳۲۱ این شركت كه بعد از برجام وارد كشور شده، به صورت كامل اورهال شده است.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، فرزانه شرف بافی در حاشیه نمایشگاه حمل و نقل، اظهار نمود: خوشبختانه متخصصان داخلی ما در طول سال های گذشته به درجه علمی و فنی قابل توجهی رسیده است كه می توان با استفاده از آن بخش زیادی از نیازهای تعمیراتی كشور را در داخل انجام داد. یكی از این موارد به ایرباس ۳۲۱ برجامی هما بر می گردد كه بعد از تكمیل سیكل پروازی اش برای اورهال وارد بخش تعمیرات شد و بعد از ۱۰ روز به صورت كامل تعمیر اساسی شده و برای ادامه ی پرواز آماده شد.

وی با بیان این كه هم اكنون بخش قابل توجهی از نیاز تعمیراتی ایران ایر در داخل كشور انجام می شود، توضیح داد: ما در حوزه تعمیرات توان فنی لازم را داریم. تنها نیاز به وارد شدن برخی قطعات وجود داشت كه قبل از آغاز تحریم های جدید این نیاز تا حد ممكن برطرف شد و بخش قابل توجهی از قطعات مدنظر ما به ایران رسید.

مدیرعامل ایران ایر اضافه كرد: ما در طول سال های گذشته توانسته ایم توانایی قابل توجهی در دور زدن تحریم ها پیدا نماییم و در دوره جدید هم با وجود آنكه شرایط دشوار است، اما امیدواریم كه این توان به ما كمك نماید تا نیاز ایران ایر را برطرف نماییم.

شرف بافی با بیان این كه هم اكنون این شركت هواپیمایی ۶۵ فروند هواپیما دارد، اظهار نمود: از این هواپیماها هم اكنون تنها فقط ۲۶ فروند پرواز می كنند و از این تعداد هم ۱۶ فروند به هواپیماهای برجامی باز می گردند. این در شرایطی است كه آمریكا تمامی این هواپیماها را تحریم كرده، ولی با این وجود ما به حركت خود در راه قبلی ادامه می دهیم.
1397/09/25
14:02:54
5.0 / 5
1715
تگهای خبر: شركت , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web