معاون استاندار تهران:

قیمت مرغ اوایل هفته آینده كاسته می شود

قیمت مرغ اوایل هفته آینده كاسته می شود

ایزو وب: تهران- معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار تهران از كاهش قیمت مرغ از اوایل هفته آینده اطلاع داد.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر، محمد امامی امین قبل از ظهر سه شنبه و در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران در جمع خبرنگاران در مورد قیمت گوشت قرمز اظهار داشت: قیمت گوشت قرمز برای گوشت قلوه گاه وارداتی دام سبك ۲۷ هزار تومان و برای فیله مخصوص ۶۰ هزار تومان است.
وی افزود: قیمت ران هم بر مبنای مصوبه ستاد تنظیم بازار تهران ۴۷ هزار تومان است.
معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار تهران با بیان این كه گوشت گرم به اندازه كافی در استان تهران موجود است، اضافه كرد: حدود ۱۰۰ تن گوشت گرم دام سبك وارد استان تهران شده است و توسط فروشگاه های زنجیره ای و سازمان میادین میوه و تره بار عرضه می گردد.
امامی امین در مورد گوشت مرغ و تخم مرغ هم اظهار داشت: در این خصوص نیاز اماكن عمومی مانند دانشگاه ها، بیمارستان ها، پادگان ها و... با استفاده از عرضه مرغ منجمد تأمین می گردد و هم حدود ۵۰۰ تن مرغ منجمد و ۱۰۰ تن مرغ گرم در بازار صرفاً با استفاده از فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار توزیع می گردد و این مصوبه ستاد تنظیم بازار است.
وی با بیان این كه ۴۵ درصد جامعه هدف از فروشگاه های زنجیره ای خرید می كنند، اظهار داشت: پیش بینی می شود، قیمت مرغ از هفته اوایل آینده كاهش پیدا كند و مشكلی در عرضه قیمت مرغ وجود ندارد.


1397/05/30
14:09:30
5.0 / 5
1668
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web