رئیس اتحادیه قنادان :

كمبود شكر نداریم

كمبود شكر نداریم

به گزارش ایزو وب رییس اتحادیه دارندگان قنادی با اعلان اینکه کمبود شکر نداریم، اظهار داشت: حدودا دو سال از شیوع ویروس کرونا گذشته و در طول این مدت کسبه به شدت لطمه دیدند اما حمایت خاصی از طرف دولت نشد.علی بهره مند در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد اخباری که در مورد گرانی و کمبود شکر انتشار یافته است، گفت: تا حالا با کمبود شکر مواجه نشده ایم و هر بار به شرکت تجاری دولتی مراجعه کردیم شکر موجود بوده است.
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران اضافه کرد: هم اکنون شکر درب کارخانه برای صنوف با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می شود و بعد از تحویل، هزینه های حمل، بارگیری و تخلیه تقریباً با قیمت ۱۲ هزار و ۲۰۰ تا ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می رسد.
وی با اشاره به تعطیلی های مکرر صنوف، اظهار داشت: متأسفانه گرمای هوا، شیوع ویروس کرونا و تعطیلی های مکرر، صنف قنادی را با مشکل های زیادی مواجه کرده است. اصناف کمترین مشتری را دارند و درآمد خاصی کسب نمی کنند. در این بین دولت هم حمایتی نمی نماید.
بهره مند اضافه کرد: دو سال است این مسائل را می گوئیم اما از جانب دولت توجهی نمی گردد. ۱۶۰۰ واحد صنفی قناد در شهر تهران با بیش از ۶۰ هزار نفر- اشتغال طی دو سال قبل یک روز راحت کار نکردند.
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران اشاره کرد: درآمد کسبه طبیعتاً از فروش روزانه است، وقتی دائم کسبه تعطیل هستند و در روزهای فعالیت هم اقبالی از جانب مردم وجود ندارد و دولت هم حمایت نمی کند،، کسبه چگونه باید هزینه های خودرا تامین کنند؟ واحدها باید هزینه های مربوط به اجاره، دستمزد، بیمه تامین اجتماعی، مالیات و آب و برق و گاز را د رحالی بپردازند که درامدشان حدقلی شده است.


منبع:

1400/04/27
11:23:13
5.0 / 5
182
تگهای خبر: اصناف , تجاری , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web