در سه ماهه امسال رقم خورد؛

رشد ۱۸ درصدی سوخت رسانی به كشتی ها

رشد ۱۸ درصدی سوخت رسانی به كشتی ها

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اظهار داشت: طی سه ماه نخست سالجاری، حدود ۸ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۱۱۸ تن سوخت رسانی صورت گرفته است که در همسنجی با مدت مشابه سال قبل رشدی ۱۸ درصدی را نشان داده است.به گزارش ایزو وب به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا محمدی کرجی ران مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان درباره عملکرد سه ماهه بندر نفتی خلیج فارس در حوزه صادرات و واردات، عنوان کرد: در بخش بنزین یک میلیون و ۱۲۴ هزار و ۴۴۷ تن و در حوزه بانکرینگ (سوخت رسانی به کشتی) ۱۲۵ هزار و ۸۳۹ تن عملکرد ثبت شده است.
وی تعداد کل شناورهای پهلو داده شده در این بندر نفتی را طی سه ماهه سالجاری ۳۴۷ فروند اعلام نمود و اظهار داشت: از این میزان ۳۳ فروند شناور در حوزه بانکرینگ، ۳۴ فروند شناور در حوزه حمل بنزین و مابقی دیگر شناورهای حمل فرآورده های نفتی بوده است.
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، کل فعالیت صورت گرفته در زمان یاد شده را ۸ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۱۱۸ تن اعلام نمود و اضافه کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۱۸ درصدی را شاهد می باشیم.
شایان ذکر است، بندر نفتی خلیج فارس بعنوان زون نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با ۱۲ پست اسکله مهم ترین و بزرگترین بندر نفتی زیر مجموعه سازمان بنادر و دریانوردی بشمار می آید.

1400/04/18
22:04:55
5.0 / 5
128
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , سازمان , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web