یك مقام مسئول اعلام كرد

آغاز بهره برداری از سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری

آغاز بهره برداری از سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری

به گزارش ایزو وب یک مقام مسئول اظهار داشت: سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (TIS) به بهره برداری رسید.به گزارش ایزو وب به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، حمیدرضا شهرکی ثانوی مدیرکل دفترامور سرمایه گذاری و نظارت بر بهره برداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای عنوان کرد: به منظور مدیریت اطلاعات بخش بازرگانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، این سامانه طی یک فرایند ۹ ماهه و جلسات مختلف کارشناسی طراحی و به بهره برداری رسید.
وی اضافه کرد: این سامانه یک سیستم پشتیبانی تصمیم گیری (DSS)، به حساب می آید و قادر به مدیریت قراردادهای بهره برداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در حوزه بازرگانی است. همینطور اطلاعات کلیه اموال این سازمان در بخش بازرگانی شامل تابلوهای تبلیغاتی، پل های عابر پیاده، پایانه های بار دولتی، کاربری های خارج از پایانه، غرف حمل و نقلی، تجاری و غیره، جمع آوری و مدیریت می شود.
شهرکی تصریح کرد: تهیه نقشه های GIS از اموال و پراکندگی آنها در سطح کشور، تهیه گزارش ها و داشبوردهای مدیریتی و راهبردی از اطلاعات قراردادها و اموال از نقاط قوت این سامانه است.
مدیرکل دفتر امور سرمایه گذاری و نظارت بر بهره برداری عنوان کرد: قرار است در فاز دوم با تهیه اپلیکیشن موبایلی مبتنی بر اندروید و با استفاده از پروتکلهای Gtoz-Gtoc خدمات متنوعی به سرمایه گذاران و متقاضیان سرمایه گذاری در بخش های مختلف حوزه بازرگانی عرضه و همینطور اطلاع رسانی های گوناگونی به شهروندان ذینفع در این عرصه صورت گیرد.
وی خاطرنشان کرد: پیاده سازی فاز اول این سامانه شامل ورود اطلاعات پایه اموال سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با همکاری کارشناسان بازرگانی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های سراسر کشور، انجام شد.
گفتنی است، سامانه از راه نشانی tis.rmto.ir قابل استفاده و بهره برداری است.


منبع:

1400/02/14
15:04:25
5.0 / 5
533
تگهای خبر: تجاری , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web