استاندار قم تاكید كرد:

ضرورت وحدت رویه استانها در قیمت گذاری مرغ

ضرورت وحدت رویه استانها در قیمت گذاری مرغ

به گزارش ایزو وب قم استاندار قم با اعلان اینکه در تامین محصولات راهبردی استان قم مشکلی نداریم اظهار نمود: در زمینه ی توزیع گوشت مرغ نیازمند وحدت رویه استانها در قیمت گذاری و اعمال نظارت جدی تر هستیم.


دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم که با موضوع تامین مرغ مورد نیاز شهروندان برگزار شد، طی سخنانی با اعلان اینکه از نظر ذخایر راهبردی در استان قم مشکلی نداریم اظهار نمود: با این وجود بایستی برای تامین بموقع محصولات مورد نیاز برنامه ریزی شود.
وی با اشاره به ضرورت وجود وحدت رویه در سراسر کشور در زمینه ی قیمت گذاری مرغ اظهار داشت: طی ماه های اخیر در استان قم مرغ با قیمت مصوب توزیع شده است و افزایش قیمت این محصول در استان های همجوار سبب کمبود مرغ در قم شده است.
سرمست در ادامه در پیش بودن ماه مبارک رمضان و افزایش مصرف گوشت و مرغ را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: باید نیاز استان قم به صورت دقیق مشخص و برای تامین آن برنامه ریزی شود.
استاندار قم همین طور ایجاد آرامش در جامعه توسط صدا و سیما و رسانه های جمعی را خواهان شد و اظهار داشت: نیاز مرغ استان قم تامین شده است و نباید با دامن زدن به شایعات سبب خرید هیجانی شهروندان شویم.
وی افزایش تولید را پایه و اساس تنظیم بازار دانست و اشاره کرد: باید با پشتیبانی از تولید زمینه ی تامین نیازهای کشور را فراهم نماییم.
منبع:

1400/01/11
10:39:18
5.0 / 5
379
تگهای خبر: بازار , تولید , قیمت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web