رشد ۹ درصدی كارهای بندر نفتی خلیج فارس

رشد ۹ درصدی كارهای بندر نفتی خلیج فارس

هرمزگان مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن تشریح عملکرد یازده ماهه بندر نفتی خلیج فارس در حوزه صادرات و واردات اظهار نمود: طی این مدت حدود 27 میلیون و 366 هزارتن فعالیت انجام گرفته که در همسنجی با زمان مشابه سال قبل نمودارها رشد 9 درصدی را نشان می دهند.علیرضا محمدی کرجی ران ظهر امروز(نهم اسفندماه) با اشاره به عملکرد یازده ماهه بندر نفتی خلیج فارس اظهار نمود: کل فعالیت ثبت شده در زمان یاد شده ۲۷ میلیون و ۳۶۶ هزار تن بوده که در مقایسه با زمان مشابه سال قبل رشد ۹ درصدی را شاهد می باشیم.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان عملکرد این بندرگاه نفتی را در بخش بنزین بیش از ۵ میلیون و ۸۰۰ هزارتن و در حوزه بانکرینگ (سوخت رسانی به کشتی) را۶۰۰ هزار تن اعلام نمود که رشد ۱۷ درصدی را نشان میدهد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی تعداد کل شناورهای پهلو داده شده در این بندر نفتی را طی یازده ماهه سال جاری هزارو ۱۲۶ فروند اعلام نمود و اظهار داشت: از این مقدار ۱۲۷ فروند شناور درحوزه بانکرینگ، ۲۰۴ فروند شناوردر حوزه حمل بنزین و مابقی دیگر شناورهای حمل فرآورده های نفتی بوده است.

به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، بندر نفتی خلیج فارس بعنوان زون نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با ۱۲ پست اسکله با اهمیت ترین و بزرگترین بندر نفتی زیر مجموعه سازمان بنادر و دریانوردی بشمار می آید.

منبع:

1399/12/09
14:52:26
0.0 / 5
641
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , سازمان , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web