رئیس جهاد كشاورزی استان مركزی:

۵۰ درصد تولید تخم مرغ در استان مركزی مازاد بر نیاز است

۵۰ درصد تولید تخم مرغ در استان مركزی مازاد بر نیاز است

رئیس جهاد کشاورزی استان مرکزی اظهار داشت: 50 درصد تولید تخم مرغ در استان مرکزی مازاد بر نیاز است که به همراه مازاد مرغ تولیدی به سایر استان های کشور صادر می شود.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر، مجید آنجفی ظهر سه شنبه در حاشیه آئین افتتاح کارخانه تولید مکمل های ویتامینه و معدنی اراک، در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: تولید مکمل های ویتامینه و معدنی دام و طیور می تواند جیره غذایی دام را تامین کند و راندمان را افزایش دهد.
وی با اشاره به اینکه ۵۰ درصد تولید تخم مرغ در استان مرکزی مازاد بر نیاز است، اضافه کرد: همین طور بیش از ۷۰ هزار تن مرغ تولید شده مازاد بر نیاز استان، به سایر استان های کشور صادر می شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی اشاره کرد: در تولید گوشت قرمز استان مرکزی، با حدود ۵۵ هزار تن تولید سومین استان تولید کننده گوشت قرمز در کشور است.
آنجفی بیان کرد: کارخانه تولید مکمل ها و ویتامین های معدنی اراک از قدیمی ترین تولید کنندگان مکمل دامی کشور بشمار می رود که اخیرا بخش تولید مکمل های ویتامین و مواد معدنی این کارخانه به بهره برداری رسید.
گفتنی است، همزمان ۴ کارخانه دامپروری و دامداری در استان های کرمانشاه، اصفهان و کردستان و با حضور رئیس بنیاد مستضعفان بطور ویدئوکنفرانس مستقر در قره کردستان به بهره برداری رسید.

1399/10/23
20:48:05
0.0 / 5
1130
تگهای خبر: تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web