یك مقام مسئول:

سهمیه بنزین معلولان كاهش نیافت

سهمیه بنزین معلولان كاهش نیافت

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اظهار داشت: سهمیه سوخت خودرو های معلولان همچنان ۱۰۰ لیتر بوده و کاهش نیافته است.به گزارش ایزو وب به نقل از صدا و سیما، فاطمه کاه ی، در واکنش به انتشار برخی اخبار در خصوص کاهش سهمیه سوخت خودرو معلولان به ۶۰ لیتر در ماه اظهار داشت: سهمیه سوخت معلولان کاهش نیافته و همچنان همان ۱۰۰ لیتر در ماه است، اما قرار شد این خودرو ها ۶۰ لیتر را به صورت سهمیه سوخت و ۴۰ لیتر را به صورت اعتبار دریافت نمایند.
وی اضافه کرد: بر همین مبنا در ماه آذر ۶۰ لیتر سهمیه سوخت معلولان در کارت سوخت آنها واریز شد، اما به علت نبود اطلاعات لازم برای پرداخت اعتباری، واریز ۴۰ لیتر باقی مانده میسر نشد و این مساله شائبه کاهش سهمیه سوخت معلولان را به وجود آورد.
این مقام مسئول با تکیه بر اینکه سهمیه سوخت معلولان همچنان ۱۰۰ لیتر در ماه است، اظهار داشت: در ماه دی معلولان علاوه بر دریافت سهمیه ۱۰۰ لیتر ماهانه خود ۴۰ لیتر مانده ماه آذر را هم دریافت می کنند ازاین رو سهمیه سوخت معلولان با پلاک ویلچری برای خودرو های تک سوز در دیماه ۱۴۰ لیتر و خودرو های دوگانه سوز ۱۱۰ لیتر است.
وی اضافه کرد: با عنایت به این که پرداخت سهمیه سوخت به صورت اعتباری نیازمند اطلاعات جدید است و سازمان بهزیستی که مکلف شده تا این اطلاعات را به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی عرضه کند، هنوز اطلاعات مورد نیاز را عرضه نکرده است ازاین رو اجرای این طرح امکان دارد دو ماه به تأخیر بیافتد.
کاه ی تصریح کرد: تا زمان اجرایی نشدن طرح پرداخت اعتباری سهمیه سوخت معلولان، این افراد همچنان سهمیه سوخت خویش را مانند گذشته به صورت واریز ماهانه ۱۰۰ لیتر در کارت سوخت دریافت می کنند.

1399/09/19
14:11:23
5.0 / 5
1405
تگهای خبر: سازمان , شركت , كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web