تخلیه كشتی حامل 65 هزار و 200 تن شكر خام در بندرعباس

تخلیه كشتی حامل 65 هزار و 200 تن شكر خام در بندرعباس

به گزارش ایزو وب هرمزگان مدیركل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان اظهار داشت: این محموله یك كشتی حامل ۶۵ هزار و ۲۰۰ تن شكر خام در مجتمع بندری شهیدرجایی بندرعباس در حال تخلیه است.مسعود دشوارگر بامداد امروز(۲۷ مردادماه) در حاشیه بازدید از روند تخلیه این محموله، اضافه کرد: عملیات تخلیه این کشتی از شش روز گذشته شروع شده و فردا (۲۸ مردادماه) تمام می شود و شکر خام بعد از تخلیه از این کشتی به کارخانه های تصفیه شکر سراسر کشور فرستاده می شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان بیان نمود: یک کشتی دیگر حامل ۶۲ هزار تن گندم در این بندر پهلو گرفته است که عملیات تخلیه آن در حال آخر است.

دشوارگر عنوان کرد: هم اکنون ۱۷ هزار تن برنج در انبارهای بندر شهیدرجایی بندرعباس ذخیره سازی شده است که به سراسر کشور ارسال می شود.

وی با اشاره به اینکه این برنج ها از کشورهای تایلند، هند و پاکستان وارد شده است، اظهار نمود: این محموله برنج به تهران، اصفهان، همدان، اردبیل، خراسان رضوی و خراسان جنوبی به سرعت فرستاده می شود.

دشوارگر بیان نمود: از آغاز سال تابحال ۹۰۰ هزار تن انواع کالاهای اساسی در این بندر تخلیه شده است و تا آخر سال هم بیشتر از ۶۰۰ هزار تن کالای اساسی همچون ۲۵۰ هزار تن روغن خام، ۲۰۰ هزار تن شکر خام و ۱۵۰ هزار تن برنج در بندر شهید رجایی بندرعباس تخلیه می شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان در انتها اظهار داشت: سال گذشته یک میلیون و ۴۴۰ تن کالای اساسی در بندر شهیدرجایی بندرعباس تخلیه شد.

منبع:

1399/05/27
10:10:26
5.0 / 5
1332
تگهای خبر: خدمات , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web