نوبخت عنوان كرد

تخصیص كل اعتبار بزرگراه ارژن- ابوالحیات منوط به تكمیل پروژه

تخصیص كل اعتبار بزرگراه ارژن- ابوالحیات منوط به تكمیل پروژه

ایزو وب: فارس معاون رئیس جمهوری اصرار كرد كه در صورت تكمیل باند دوم بزرگراه دشت ارژن- ابوالحیات تا اختتام اسفندماه امسال، كل اعتبار مورد نیاز به پروژه تزریق خواهد شد.


محمدباقر نوبخت عصر چهارشنبه ۸ مرداد در حاشیه بازید از باند دوم بزرگراه دشت ارژن -قائمیه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: این پروژه به علت اتصال استان فارس به استان های بوشهر و خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
او این پروژه راهسازی را گلوگاهی و حساس ارزیابی و افزود: حالا ۲۲ کیلومتر از این پروژه حدفاصل دشت ارژن و تنگه ابوالحیات در حال طراحی است که با قول مساعد دست اندرکاران، حداکثر تا آخر اسفند سال جاری آماده خواهد شد.
نوبخت با اشاره به اینکه تکمیل این پروژه را منجر به کاهش حدود ۴۵ دقیقه ای زمان سفر دانست و اظهار داشت: اجرا و بهره برداری از این پروژه به لحاظ سلامتی و ایمنی مسافران بسیار حائز اهمیت می باشد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با یادآوری اینکه منابع مالی مورد نیاز این پروژه ۱۴۰ میلیارد تومان برآورد و بخشی هم پرداخت شده است، اظهار داشت: طی توافق با استاندار فارس اگر این پروژه تا آخر اسفند آماده شود، کل اعتبار باقی مانده از تخصیص داده خواهد شد.
به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، عنایت الله رحیمی، استاندار فارس هم اظهار داشت: این پروژه یک گلوگاه اساسی و مهم شامل دشت ارژن تا تنگه ابوالحیات به طول ۲۲ کیلومتر دارد که دارای مشکلاتی است و با بازدید معاون رئیس جمهوری، قول تأمین اعتبار داده شد.
به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت بعدازظهر چهارشنبه 8 مرداد، با هدف بازدید و بررسی پروژه های کلان ملی و شرکت در برنامه ی آغاز عملیات اجرایی پروژه خط سوم قطار شهری شیراز (فاز تکمیلی خط یک) به شیراز سفر کرده است.
منبع:

1399/05/08
21:24:25
5.0 / 5
1371
تگهای خبر: سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web