گسترش همكاری دانشگاه علم و صنعت با ایران خودرو

گسترش همكاری دانشگاه علم و صنعت با ایران خودرو

تفاهم نامه همكاری دانشگاه علم و صنعت ایران و شركت ایران خودرو، توسط دكترجبارعلی ذاكری رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران و دكتر مقیمی مدیرعامل ایران خودرو به امضا رسید.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، در این مراسم که در محل شرکت ایران خودرو برگزار شد، باتوجه به تجربیات دانشگاه در حوزه خودرو، تفاهم نامه همکاری در زمینه های توسعه پلت فرم ملی جدید خودرو؛ زنجیره دستیابی به دانش فنی و تولید قطعات خودرو و لجستیک و زنجیره تامین بین دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت ایران خودرو به امضا رسید.

در جلسه امضای تفاهم نامه، دکترذاکری با اعلان اینکه تفاهم نامه مذکور، مقدمه ای برای همکاریهای مشترک برای توسعه صنعت خودروسازی در شرایط خاص کشور است، اظهار داشت: دانشکده مهندسی خودرو باید هاب ارتباط دانشکده ها و صنعت خودروسازی باشد و با تعاملات خود، نقش آفرین ارتقای صنعت خودرو در کشور شود.

دکترمقیمی مدیرعامل شرکت ایران خودرو نیز با ابراز امیدواری از اینکه امضای این تفاهم نامه، مایه خیر هم برای دانشگاه و هم برای صنعت خودروی کشور باشد، ضمن تصریح بر شکل گیری هرچه سریعتر کمیته مشترک و کمیته راهبردی، از پیگیری های انجام شده برای امضای تفاهم نامه از هر دو مجموعه قدردانی نمود.

برمبنای اعلام وزارت عوم، در پایان، تفاهم نامه همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و ایران خودرو توسط دکتر ذاکری و دکتر مقیمی به امضا رسید و تبادل شد.
1399/05/04
13:32:10
5.0 / 5
1637
تگهای خبر: توسعه , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web