باجه ها به عوارضی آزادراه تهران-شمال برگشتند

باجه ها به عوارضی آزادراه تهران-شمال برگشتند

ایزو وب: در صورتیكه منطقه یك آزادراه تهران-شمال اسفندماه سال قبل افتتاح شده و از همان آغاز عوارضی در این راه به صورت الكترونیكی محاسبه و دریافت می شد، اخیرا باجه ها در آزادراه تهران-شمال فعال شدند و عوارض را به صورت دستی از مردم می گیرند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، اسفندماه سال قبل منطقه یک آزادراه تهران-شمال با حضور رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولان راه اندازی شد تا یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی و راهسازی کشور که بگفته مسئولان جزو پیشرفته ترین پروژه های چهل ساله اخیر بود، رونمایی شود.
یکی از خاصیت های این آزادراه، الکترونیکی بودن پرداخت عوارض در این راه است و مردم دیگر نیازی نبود برای پرداخت عوارض این آزادراه در صف های طولانی باجه های آن منتظر بمانند.
اما برمبنای اطلاعات و اخبار به دست آمده خبرنگار ایسنا اخیرا باجه های عوارضی به آزادراه تهران-شمال بازگشتند و مردم مانند گذشته باید در صف های طولانی منتظر پرداخت کردن عوارض آزادراهی شان باشند.
البته باجه های عوارضی در راه برگشت فعال نیستند و مردم به صورت الکترونیکی آنرا پرداخت می کنند اما در راه برگشت از جاده چالوس به سمت تهران باید در انتهای مسیر در صفوف ماشین ها منتظر بمانند تا عوارضشان را که نداده اند پرداخت کنند.
باتوجه به اظهارات گذشته مسئولان شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و سرمایه گذاران آزاد راه های مختلف به نظر می آید، دلیل بازگشتن باجه های عوارضی به آزادراه تهران-شمال این مسئله است که مردم عوارض الکترونیکی شان را پرداخت نمی کنند و سرمایه گذاران نمی توانند بیش از این منتظر بازگشت سرمایه شان بوسیله عوارضی هایی که مردم نمی دهند، باشند.
منبع:

1399/04/19
22:30:32
5.0 / 5
1341
تگهای خبر: توسعه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web