مبلغ علی الحساب شاهین ۸۰ میلیون تومان

مبلغ علی الحساب شاهین ۸۰ میلیون تومان

به گزارش ایزو وب بگفته قائم مقام سایپا در امور فروش با بیان این كه زمان تحویل خودرو شاهین كه امروز برای اولین بار پیش فروش می شود، دی ماه 1399 خواهد بود، اظهار داشت: مبلغی كه باید به صورت علی الحساب برای خودروی شاهین پرداخت گردد 80 میلیون تومان خواهد بود.


به گزراش ایسنا، مجید باقری در مراسم امروز(یکشنبه) قرعه کشی طرح فروش فوق العاده گروه خودروسازی سایپا، اظهار داشت: بعد از مراسم امروز و مشخص شدن اسامی برندگان قرعه کشی، پیش فروش نه محصول به تعداد ۴۰ هزار دستگاه آغاز خواهد شد که در میان آنها سه خودروی جدید برای اولین بار عرضه می شوند.
قائم مقام سایپا در امور فروش اضافه کرد: طبق وعده قبلی و به دنبال پیگیری و استقبال مشتریان، برای اولین بار پیش فروش خودرو «شاهین» محصول جدید سایپا که در ابتدا رهام نامگذاری شده بود از امروز شروع می شود. به جز شاهین، دو محصول جدید دیگر سایپا یعنی «ساینا S» و "کوییک S " نیز برای اولین بار در این طرح عرضه خواهند شد.
وی اعلام نمود: زمان تحویل خودرو شاهین، دی ماه ۱۳۹۹ خواهد بود و مبلغی که به صورت علی الحساب برای خودروی شاهین در نظر گرفته شده است، ۸۰ میلیون تومان خواهد بود.
باقری افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده، طرح پیش فروش مطابق با برنامه تولید سایپا خواهد بود و همه محصولات در موعد مقرر و تعیین شده به مشتریان تحویل می شود.
به گفته قائم مقام سایپا در امور فروش، حدود یک میلیون و ۸۰ هزار نفر در این طرح فروش فوق العاده ثبت نام کرده بودند که کمتر از هشت درصد آنان با کنترل هایی که با واحدهای اطلاعاتی دیگر انجام شد ریزش پیدا کردند.
وی بیان کرد: این قرعه کشی برای تحویل و فروش ۱۰ هزار خودرو از بین حدود یک میلیون نفر متقاضی صورت خواهد گرفت، یعنی از بین هر ۱۰۰ نفر متقاضی یک نفر می تواند برنده قرعه کشی بوده و به خودروی خود برسد.
باقری در ارتباط با برخی شبهات در خصوص اینکه اگر خودروسازان این خودرو ها را در اختیار داشتند چرا تا امروز عرضه نکردند؟ اشاره کرد: از بهمن ماه پارینه که التهابات بازار خودرو زیاد شد تا امروز ۱۲۳ هزار دستگاه خودرو از طرف سایپا تحویل مردم شده است.
وی اعلام نمود: از شروع امسال نیز در مقایسه با سال گذشته، سایپا ۵۵ درصد بیشتر خودرو تحویل داده است.

پیش فروش سه محصول جدید سایپا
به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، سید جواد سلیمانی همین طور در حاشیه مراسم قرعه کشی ۱۰ هزار خودرو طرح فروش فوق العاده گروه سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از میان یک میلیون نفر متقاضی حدود ۱۰ هزار نفر در هفت مدل خودرو برنده نهایی خواهند بود. فهرست کامل منتخبین در سایت سایپا بلافاصله بعد از اتمام مراسم قرعه کشی ۱۰ هزار خودرو فروش فوق العاده اعلام خواهد شد. ضمن اینکه بطور همزمان برندگان خودرو پیامک دریافت خواهند کرد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در ارتباط با طرح پیش فروش یکساله نیز اظهار داشت: به صورت همزمان بعد از مراسم امروز حدود ۴۰ هزار خودرو به مدت سه روز در طرح پیش فروش قرار گرفته و ثبت نام صورت خواهد گرفت.
وی اشاره کرد: چنانچه تعداد متقاضیان بیشتر از میزان پیش فروش باشد باردیگر مراسم قرعه کشی انجام می شود. در این طرح ۹ مدل از محصولات سایپا برای پیش فروش در نظر گرفته شده است. سه محصول جدید سایپا شامل شاهین، ساینا S و کوییک S در این طرح عرضه خواهند شد که برای نخستین بار ارائه می شوند.
سلیمانی زمان تحویل خودرو را نیمه دوم سال جاری اعلام نمود و در ارتباط با قیمت آن اظهار داشت: مبلغ در نظر گرفته شده بعنوان پیش پرداخت این محصول ۸۰ میلیون تومان است، اما قیمت نهایی این خودرو در شورای رقابت در حال بررسی است.
منبع:

1399/03/18
13:41:14
5.0 / 5
1618
تگهای خبر: بازار , تولید , سایت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web