معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد:

زمان دو هفته ای برای ثبت نام متقاضیان پیامكی مسكن ملی

زمان دو هفته ای برای ثبت نام متقاضیان پیامكی مسكن ملی

به گزارش ایزو وب معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: برای مرحله تكمیل ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن كه بوسیله پیامك، رزرو كرده بودند بازه زمانی دو هفته ای در نظر گرفته ایم كه متناسب با شرایط هر شهر به متقاضیان اعلام می شود تا نسبت به تكمیل پروسه ثبت نام خود بوسیله سامانه tem.mrud.ir اقدام نمایند.


محمود محمودزاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن که در زمان شیوع ویروس کرونا انجام شد امکانی را برای متقاضیان فراهم کردیم تا بوسیله پیامک بتوانند ثبت نام خودرا رزرو کنند. حدود ۸۲۰ هزار نفر پیامک ارسال کردند که از روز سه شنبه ۱۳ خرداد ماه اعلام کردیم می توانند نسبت به تکمیل پروسه نام نویسی خود اقدام نمایند.
وی ادامه داد: متقاضیان برمبنای پیامکی که به آنها ارسال می شود باید به سامانه tem.mrud.ir مراجعه و اطلاعات خودرا بارگذاری کنند. باتوجه به شرایط کنونی و رعایت پروتکل های بهداشتی ساز و کار را در نظر گرفتیم تا در کافی نت ها تراکم ایجاد نشود بنا بر این متقاضیان باید در زمان بندی که بوسیله پیامک به آنها اعلام می شود، نسبت به درج اطلاعات و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند. سپس ما پالایش را انجام می دهیم و به کسانی که واجد شرایط هستند پیامک ارسال می نماییم.
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره فرصت متقاضیان برای بارگذاری اطلاعات اظهار داشت: برای این مرحله حدود دو هفته پیش بینی کرده ایم تا متقاضیان پیامکی نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه اقدام نمایند.
محمودزاده همین طور با اشاره به ورود پروژه های بخش خصوصی درون شهرها به طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: دراین زمینه اطلاع رسانی شده، عده ای اطلاعات لازم را کسب کرده اند که در حال ارزیابی هستند. قسمتی از کار نیز عملیاتی شده است؛ بدین صورت که مصوبات قانونی ستاندن شده و آماده بارگزاری در سایت است.
بگفته محمودزاده، استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در درون شهرها برای طرح اقدام ملی مسکن موضوع مقطعی و گذرا نیست بلکه یک مسئله دائمی خواهد بود که با گذشت زمان مورد استقبال قرار می گیرد و به یک امر ثابت در بخش ساخت و ساز تبدیل خواهد شد.
منبع:

1399/03/15
22:52:05
5.0 / 5
1216
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web