سخنگوی سازمان هواپیمایی خبر داد

افزایش تدریجی سفرهای هوایی داخلی

افزایش تدریجی سفرهای هوایی داخلی

ایزو وب: سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری از افزایش تدریجی سفرهای هوایی داخل كشور ناشی از كاهش محدودیت برای برخی مشاغل و بالا رفتن تقاضای مردم بعد از ماه رمضان آگاهی داد.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، از اوایل اسفند ماه که ویروس کرونا در کشور شیوع و گسترش پیدا کرد خیلی از مشاغل و صنایع با تعطیلی مواجه گشتند و برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شکستن زنجیره انتقال این ویروس مجبور به تحمل ضرر و زیان هنگفتی شدند که البته حوزه حمل و نقل هوایی هم بی نصیب از این محدودیت ها نبود اما بنظر می رسد اوضاع و احوال سفرهای هوایی و ایرلاین های داخلی بهتر شده است.
رضا جعفرزاده در این زمینه به ایسنا اظهار داشت: از آن جایی که ستاد مقابله با کرونا بعضی از کسب و کارها مانند رستوران ها و برخی خدمات را داخل کشور برای خیلی از استانها مجاز دانسته و آنها فعالیت شان را از سر گرفتند، تقاضا برای سفر به آن مناطق بالا رفته است.
وی ادامه داد: این مسائل سبب شده که سفرهای هوایی و فعالیت ایرلاین های داخلی و فرودگاه ها به مرور افزایش یابد که البته همه این ها با رعایت تمامی پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ گردیده است.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: یکی از اصلی ترین دلیلهای برای افزایش تدریجی سفرهای هوایی و فعالیت شرکت های هواپیمایی برداشته شدن محدودیت ها البته با رعایت همه پروتکل های بهداشتی در استان های مختلف است اما در کنار آن نباید تمام شدن ماه رمضان را هم نادیده گرفت چونکه هر ساله در ماه رمضان سفرهای هوایی کمتر از ماه های دیگر می شود.
جعفرزاده اعلام نمود: برای بهبود کامل وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی و و بازگشتن سفرهای هوایی به حالت طبیعی پیش از کرونا باید منتظر ماند و صبر کرد تا بسیاری دیگر از عوامل موثر دراین زمینه بهبود پیدا کند.
منبع:

1399/03/06
14:12:30
5.0 / 5
1848
تگهای خبر: خدمات , سازمان , شركت , مشاغل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web