دعوت از سازندگان برای ساخت ۴۵ هزار واحد در بافت های فرسوده

دعوت از سازندگان برای ساخت ۴۵ هزار واحد در بافت های فرسوده

ایزو وب: در چارچوب طرح اقدام ملی مسكن، دولت ساخت و طراحی 45 هزار واحد مسكونی را در اراضی و املاك خود به فراخوان گذاشت.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، تولید و عرضه ۱۴۵ هزار واحد مسكونی در چارچوب طرح اقدام ملی مسكن در محدوده بافت های ناكارآمد تعریف شده كه مسئولیت اجرا و نظارت آن بر عهده شركت بازآفرینی شهری است.
از این تعداد ۱۰۰ هزار واحد بوسیله طرح های مشاركتی و ارائه تسهیلات به بخش خصوصی، بازسازی و نوسازی می شود. ۴۵ هزار واحد نیز توسط دولت در اراضی و املاك دولتی با مسئولیت شركت بازآفرینی شهری راه اندازی خواهد شد.
بر این اساس این شركت در نظر دارد ساخت و طراحی ۴۵ هزار واحد مسكن در اراضی و املاك خودرا به سازندگان ذی صلاح بوسیله مشاركت واگذار كند.
در فراخوان شركت بازآفرینی شهری ایران آمده است: از كلیه سرمایه گذاران واجد شرایط دعوت به عمل می آید، بسته پیشنهادی شامل تامین مالی اقتصادی، فنی، تضمین كیفیت خدمات و كارهای مرتبط را به همراه مستندات مربوط به توانایی مالی، فنی و سوابق مربوطه دراین زمینه را تا اختتام وقت اداری ۳۰ فروردین ماه به دبیرخانه شركت بازآفرینی شهری ایران به آدرس تهران، میدان ونك، خیابان شهید خدامی، پلاك ۵۱، ارسال نمایند.
بعد از ارزیابی كیفی اولیه سرمایه گذاران و احراز صلاحیت شركت كنندگان از متقاضیان واجد صلاحیت برای مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
متقاضیان شركت در این فراخوان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی شركت بازآفرینی شهری ایران مراجعه كنند.
منبع:

1399/01/22
13:08:50
5.0 / 5
1900
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خدمات , سود
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web