رئیس شورای راهبردی شركت های پتروشیمی پارس جنوبی:

تا اختتام هفته تمام پرداخت های پارس جنوبی به علوم پزشكی بوشهر انجام می شود

تا اختتام هفته تمام پرداخت های پارس جنوبی به علوم پزشكی بوشهر انجام می شود

ایزو وب: بوشهر رئیس شورای راهبردی شركت های پتروشیمی منطقه پارس اظهار داشت: تبعات اقتصادی كرونا از تلفات آن مهم تر است كه بایستی به آن توجه گردد.


مسعود حسنی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به كمك های مجموعه نفت برای مبارزه با كرونا اظهار نمود: علاوه بر مبلغ ۵ میلیارد تومان اولیه، چك پرداخت دوم نیز امضا شده و امروز به حساب می نشیند. نمی خواهیم به حاشیه بپردازیم، در این شرایط هر كسی در این رابطه باید اهتمام كند تا كار و وظیفه خودرا انجام دهد و آنچه كه از طرف پتروشیمی ها انجام شده چیزی كمتر از وظیفه بوده است.
وی افزود: ان شالله در آینده هم مدیران عامل شركت های پتروشیمی تولیدی همكاری بسیار خوبی خواهند داشت و اقدامات موثرتری خصوصاً برای معیشت مردمی كه در موضوع كرونا به شدت گرفتار بحران شدند انجام می شود، باید فكری به حال آنان كرد چونكه تبعات آن بسیار گسترده تر است و تبعات اقتصادی كرونا از تلفاتش مهم تر است كه بایستی به آن توجه گردد.
رئیس شورای راهبردی شركت های پتروشیمی منطقه پارس عنوان كرد: امروز زمان پرداختن به حاشیه نیست، مجموعه علوم پزشكی در این روزها فشار و استرس زیادی را تحمل می كنند، تقاضا هم خیلی زیاد است و امیدواریم كه مشكلات هر چه زودتر رفع و رجوع شود.
حسنی اشاره كرد: امروز شرایط كشور و دنیا شرایط حاشیه نیست، بلكه هر كسی باید هر كاری از دستش برمی آید را بی ریا و بدون حتی ابراز آن انجام دهد. تا آخر هفته جاری تمامی پرداخت ها انجام می شود و ما باید به فكر اقدامات برنامه ریزی شده برای آینده باشیم.
وی با اشاره به كمبودها و امكانات محدود در استان بوشهر بیان كرد: باید به متولیان درمان استان اقتدا كرد، باتوجه به امكانات محدود و نیاز زیاد باید پیرو تشخیص و راهبردهای مجموعه علوم پزشكی باشیم.

در اوج تحریم ها از میانگین دنیا بالاتر عمل كردیم
این مسئول با اشاره به مشكلات ناشی از ویروس كرونا و شرایط اقتصادی موجود اظهار نمود: این شرایط گذرا است، آیا تحریم های سال قبل آسان بود؟ دیدید كه پتروشیمی پارس چطور عمل كرد، كه همه ناشی از لطف و عنایت خداوند و تلاش و زحمات نیروهای این مجموعه بوده است. ما در اوج تحریم های سال ۹۸ از میانگین دنیا بالاتر عمل كرده ایم. گزارش ها موجود است و عددها و آمار گواه این حرف است. سال ۹۹ نیز با سختی شروع شده اما امیدواریم به آسانی بگذرد و به اتمام برسد.
قبل از این مدیرعامل منطقه ویژه پارس بعنوان فرمانده ارشد شرایط اضطرار پایتخت انرژی كشور از مشاركت ۳۰۰ میلیاردی -نقدی و غیر نقدی- صنعت نفت در مبارزه با ویروس كرونا در سطح شركت ها و تاسیسات و همین طور جامعه محلی آگاهی داده بود. باتوجه به حجم بالای ۴۰ هزار نفر نیروی كاری شناور كه از سراسر كشور به پایتخت انرژی كشور سفر می كنند كنترل و جلوگیری از شیوع این بیماری در عسلویه تابحال به شكل قابل قبولی انجام شده است.
گفتنی است مشاركت صنعت نفت در مبارزه با ویروس كرونا حدود ۳۰ میلیارد تومان بوده كه ۱۰ میلیارد از این مبلغ به شكل نقدی و مابقی به شكل تهیه اقلام موردنیاز همچون مواد ضدعفونی، و... تامین و اختصاص یافته است.
منبع:

1399/01/18
23:04:08
5.0 / 5
1966
تگهای خبر: آینده , اقتصاد , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web