عباسی تشریح كرد

احتمال برگزاری جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی در هفته جاری

احتمال برگزاری جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی در هفته جاری

به گزارش ایزو وب سخنگوی هیات رئیسه مجلس، دستور كار صحن علنی و كمیسیونهای مجلس در هفته جاری را شرح داد و از احتمال حضور وزرای بهداشت و كشور در جلسه علنی روز سه شنبه اطلاع داد.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، اسدالله عباسی درباره دستور كار مجلس شورای اسلامی در هفته جاری از برگزاری جلسه فردا بامداد هیات رئیسه اطلاع داد و اظهار داشت: هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی فردا ساعت ۱۰ بامداد در جلسه ای با روسای كمیسیون های تخصصی، دستور كار صحن و كمیسیون های مجلس را بررسی خواهد نمود.
عباسی افزود: با عنایت به برگزاری جلسه علنی روز سه شنبه، در جلسه هیات رئیسه كه فردا برگزار می شود درباره حضور وزرای بهداشت و كشور در جلسه علنی روز سه شنبه تصمیم گیری خواهد شد.
وی بررسی مسائل در رابطه با كرونا را مهمترین دستور كار روز سه شنبه صحن علنی مجلس دانست و اظهار داشت: در این نشست درباره صدمه های اقتصادی ناشی از شیوع كرونا و همینطور درنظر گرفتن بسته های حمایتی برای افراد و اقشار صدمه پذیر و همینطور كارگاه ها و شركت های صدمه دیده از ویروس كرونا بحث و تصمیم گیری خواهد شد، علاوه بر این طرح ها و لوایحی همچون مدیریت پسماند و مالیات بر اززش افزوده و گزارش برخی كمیسیون ها درباره موضوعات مختلف هم مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
احتمال بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد در روز چهارشنبه
عباسی با بیان این كه در جلسه علنی روز سه شنبه درباره برگزاری جلسه در روز چهارشنبه تصمیم گیری خواهد شد، اضافه كرد: در صورت برگزاری جلسه در روز چهارشنبه، ما در این روز بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی را در دستور خواهیم داشت.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس دهم درباره نحوه فعالیت كمیسیون های تخصصی اظهار داشت: در جلسه فردا راجع به زمان برگزاری كمیسیون ها و موضوعات مورد بررسی با حضور رؤسای كمیسیون تصمیم گیری خواهد شد.1399/01/16
16:51:07
5.0 / 5
1830
تگهای خبر: اقتصاد , تخصص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web