با بخشنامه سازمان اداری و استخدامی

حضور حداقلی كاركنان تا ۲۰ فروردین تمدید گردید

حضور حداقلی كاركنان تا ۲۰ فروردین تمدید گردید

به گزارش ایزو وب با تصمیم ستاد ملی مدیریت كرونا در مورد تمدید زمان فاصله اجتماعی و كاهش ترددها، سازمان اداری و استخدامی هم اعلام نمود كه تا ۲۰ فروردین ماه حضور كاركنان باردیگر به صورت یك سوم خواهد بود.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، از ایام پیش از نوروز سال جاری با عنایت به شدت گرفتن شیوع كرونا و لزوم كاهش تردد، در ارتباط با ساعت حضور كاركنان در سازمان ها و ادارات تغییراتی ایجاد شد؛ به صورتی كه تا آخر اسفند حضور كاركنان از ساعت ۸ تا ۱۳ تعیین و اجرایی شد.
اما در روزهای نوروز و با تشدید نظارت ها بر تردد و همینطور اعمال محدودیت های بیشتر به منظور كنترل ویروس كرونا تصمیم بر كاهش حداقلی حضور كاركنان در محیط های اداری گرفته شد؛ به صورتی كه به دنبال تصمیم ستاد مدیریت كرونا، سازمان اداری و استخدامی اعلام نمود كه حضور كاركنان در دستگاه های اجرای، بانك ها و بیمه ها به صورت حداقل یك سوم نیرو و به صورت شیفت بندی خواهد بود؛ در عین حال كه بقیه كاركنان می توانند دوركاری كنند و یا اینكه به آنها مرخصی داده شود.
این دستور العمل سازمان اداری و استخدامی از ۵ تا ۱۵ فروردین قابلیت اجرا داشت.
با این وجود با تصمیم اخیر دولت و ستاد ملی مدیریت كرونا برای تمدید محدودیت های اعمال شده تا ۲۰ فروردین، سازمان اداری و استخدامی طی بخش نامه ای اعلام نموده كه شرایطی كه تا ۱۵ فروردین ماه اعلام نموده بود تا ۲۰ فروردین تمدید و ابلاغ می شود.
ازاین رو از شنبه (۱۶ فروردین) به مدت یك هفته، كاركنان در سازمان ها و دستگاه های اجرایی به صورت حداقلی و شیفت حضور خواهند داشت؛ به صورتی كه یك سوم آنان سر كار حاضر می شوند و دو سوم دیگر به دوركاری رفته یا مرخصی خواهند گرفت.
طبق اعلام سازمان اداری و استخدامی، مرخصی افراد در این مدت استحقاقی محسوب نخواهد شد و به عبارتی جزو ۳۰ روز مرخصی استحقاقی سالانه آنها قرار نخواهد گرفت.1399/01/13
19:40:18
5.0 / 5
1876
تگهای خبر: بانك , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web