رئیس اتاق اصناف مركز استان بوشهر:

اماكن عمومی سرپوشیده مركز نشر گسترده ویروس هستند

اماكن عمومی سرپوشیده مركز نشر گسترده ویروس هستند

به گزارش ایزو وب بوشهر رئیس اتاق اصناف مركز استان بوشهر ضمن تقدیر از كسبه و بازاریان بوشهر كه در هفته های اخیر واحدهای صنفی خودرا تعطیل كرده بودند، اظهار داشت: از متصدیان عزیز واحدهای صنفی می خواهیم كه باردیگر واحدهای صنفی خودرا تعطیل كرده و مانع ازدحام جمعیت در بازار شوند.


مصطفی گراشی با اشاره به اینكه بازاریان با عدم بازگشایی واحدهای صنفی خود مانع حمله گسترده ویروس كرونا به هم استانی های خود شوند، افزود: از سخنرانی روز گذشته رئیس جمهور محترم در سطح جامعه این گونه برداشت شد كه واحدهای صنفی باید بازگشایی كنند اما سخنان كارشناسی مدیران بهداشت استان حاكی از آنست كه وضعیت كرونا می تواند در استان بوشهر جهش كرده و تعداد زیادی از هم استانی ها را درگیر این بیماری كند.
وی عنوان كرد: از همكاران عزیزم می خواهم كه با ازخودگذشتگی موجب قطع زنجیره انتقال این بیماری شوند.
رئیس اتاق اصناف مركز استان بوشهر خطاب به مردم هم اظهار داشت: زمان خرید در طول سال بسیار زیاد است، اتاق اصناف مركز استان با متصدیان مدیریت شهری در حال رایزنی برای برگزاری بزرگترین جشنواره فروش و جشن های گسترده در بازار پس از فروكش كردن كرونا است بنا بر این از شما عزیزان می خواهم خرید خودرا در زمان برگزاری آن جشنواره انجام دهید.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مركز استان بوشهر، گراشی اشاره كرد: از آنجائیكه اماكن عمومی سرپوشیده همچون مراكز نشر گسترده ویروس كرونا هستند همچنان از بازاریان عزیزی كه در مجتمع های تجاری فعالیت می نمایند درخواست دارم كه فعالیت صنفی خودرا به حالت تعطیل درآورند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره كرد: از متصدیان محترم واحدهای صنفی كه مایحتاج ضروری مردم را تامین می كنند هم درخواست می نماییم كه با رعایت كامل موازین بهداشتی مبادرت به كار و كسب كنند.
این مسئول اشاره كرد: از اعضای اتحادیه های محترم طلا و جواهر و مشاورین املاك كه پس از اعلام بازگشایی بازار اعلام نمودند همچنان واحدهای صنفی خودرا بازگشایی نمی كنند تا ویروس كرونا در جامعه بیشتر منتشر نشود تشكر می كنم.
منبع:

1398/12/26
21:15:02
5.0 / 5
2389
تگهای خبر: اصناف , بازار , تجاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web